فهرست
بدشانسی گل‎نزن‌های آبی؛ گسترش گل نمی‌خورد
بدشانسی گل‎نزن‌های آبی؛ گسترش گل نمی‌خورد

بدشانسی گل‎نزن‌های آبی؛ گسترش گل نمی‌خورد

آی اسپورت – بعد از این که استقلال در برابر سیاه‌جامگان به تساوی بدون گل رسید انتقادات زیادی از مهاجمان این تیم صورت گرفت. سجاد شهباززاده، جابر انصاری و در ادامه مهدی قائدی چند فرصت مسلم گلزنی را از دست دادند تا استقلال نتواند در برابر تیم مشهدی به پیروزی برسد. حالا مهاجمان استقلال از نظر روحی به شدت تحت فشار قرار دارند و امیدوارند تا در بازی بعدی مقابل گسترش فولاد طلسم گل‌نزدن‌های‌شان شکسته شود اما این گسترش فولاد با تیمی که در چند هفته گذشته دیده‌ایم کاملا متفاوت است.

گسترش با لوکا بوناچیچ در 8 بازی 14 گل دریافت کرده بود اما با اخراج لوکا و آمدن فیروز کریمی اوضاع این تیم کاملا تغییر کرده. آنها در 4 بازی بعدی خود فقط 2 گل دریافت کرده‌اند. این در حالی است که استقلال، با شفر هم در خط حمله تغییر چندانی نداشته و به شدت از ضعف گلزنی رنج می‌برد.

میانگین گلزنی استقلالِ شفر 0.5 گل در هر بازی است. میانگین گل خورده گسترشِ فیروز کریمی هم 0.5 است و در واقع بازی این دو تیم، جدال ضعیف‎‌ترین خط حمله لیگ برتر با یکی از بهترین خطوط دفاع لیگ البته در 4 هفته گذشته است. استقلالی‌ها در برابر سیاه‎جامگان که در تمام بازی‌های قبلی خود گل خورده بود در گلزنی ناکام بودند و نتوانستند به تیمی که 16 گل در 11 بازی دریافت کرده بود گل بزنند. طبیعتا کار مهاجمان این تیم در مقابل گسترش فولادِ متحول شده فیروز کریمی دشوارتر هم خواهد بود و این از بدشانسی آنهاست که در سخت‌ترین روزهای خود باید مقابل یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ برتر قرار بگیرند.

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-11-22 18:01:00
نظر دهید

۱ نظر
Ashkanred
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۱
فیروز خان کریمی و مدیر عامل محترم گسترش از زير خجالت استقلال در میان. نگران نباشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر