فهرست
تقویت حریف اصلی پرسپولیس؛ عفیف در السد
تقویت حریف اصلی پرسپولیس؛ عفیف در السد

تقویت حریف اصلی پرسپولیس؛ عفیف در السد

آی اسپورت – باشگاه السد قطر که یکی از تیم‌های همگروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیاست یکی از ملی‌پوشان فوتبال قطر را جذب کرد. اکرم عفیف فوتبالیست مشهور تیم ملی قطر که بارها با این تیم در مقابل تیم ملی ایران قرار گرفته به السد قطر پیوسته است. عفیف یکی از محصولات آکادمی معروف «اسپایر» قطر است که از سال 2009 کارش را در این آکادمی شروع کرد. او از سال 2012 به مدت دو سال و به طور قرضی به باشگاه سویا اسپانیا رفت. اما مدل انتقالش به این باشگاه دقیقا مثل انتقال اخیر چند بازیکن عربستانی به لالیگا بود. بعد از دو سال حضور در این باشگاه باز هم به صورت قرضی به دیگر تیم لالیگا یعنی ویارئال رفت. اما باز هم به تیم اصلی نرسید و نتوانست در لالیگا به صورت رسمی بازی کند.

عفیف که در پست وینگر چپ بازی می‌کند در سال 2015 به تیم «یوپن» از ژوپیلر لیگ بلژیک رفت و در 25 بازی 8 گل برای این تیم زد. در پایان این فصل باز هم به ویارئال برگشت اما باز هم ناکام بود و در نیم فصل به صورت قرضی راهی اسپورتینگ خیخون شد و 9 بار برای این تیم بازی کرد بدون اینکه گلی بزند. در ابتدای سال 2017 باز هم به طور قرضی به تیم بلژیکی یوپن برگشت و این بار در 15 بازی یک گل برای این تیم زد. این پایان دوره حضور او در اروپا بود.

عفیف حالا به السد قطر برگشته و قرار است در ادامه لیگ ستارگان قطر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا به این تیم کمک کند. السد که ستاره‌هایی مثل ژاوی هرناندز و مرتضی پورعلی گنجی را در اختیار دارد روز اول اسفند در قطر میزبان پرسپولیس است و در 27 فروردین 1397 در ورزشگاه آزادی میهمان شاگردان برانکو ایوانکوویچ است.

۸۴ ۱  
آی اسپورت
2018-01-31 15:06:00
نظر دهید

۱ نظر
یونس
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۰۳:۱۶
السد از اینور...الهلال و الاهلی از اونور دارن خودشونو به شدت تقویت میکنن اما فقط پرسپولیسه که میتونه براشون دردسر درست کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر