فهرست
آخرین نگرانی برانکو؛ امیری تمدید می‌کند؟
آخرین نگرانی برانکو؛ امیری تمدید می‌کند؟

آخرین نگرانی برانکو؛ امیری تمدید می‌کند؟

آی اسپورت - برای اعلام رضایت برانکو ایوانکوویچ، برانکو حالا فقط وحید امیری را کم دارد. بازیکنی که آقای سرمربی گفته بود از تمدید نشدن قراردادش نگران است و امیدوار به ماندن او. امیری نه مثل محرمی پیش از پایان فصل جدایی‌اش را قطعی کرد، نه مثل احمدزاده هواداران را دلیلِ اصلی ترک پرسپولیس معرفی کرد و نه مثل کامیابی‌نیا مدعی شد که اصلا قصد جدایی نداشته و از اول، برنامه‌اش تمدید با پرسپولیس بوده. او قرار بود با تیم‌ملی به جام جهانی برود (که رفت) و این یعنی شانسِ دیده شدن دارد.

البته با توجه به سن و سال وحید امیری، انتقال این بازیکن به اروپا شاید اتفاقی دور از ذهن باشد اما به هر حال محتمل است. دقیقا به همین دلیل بدون امضای قرارداد، بار سفر بست اما پیش از رفتن بار دیگر به باشگاه قول داد که اگر پنجره نقل و انتقالات باز نشد، به هیچ پیشنهادی بله نمی‌گوید و با پرسپولیس قرارداد جدید می‌بندد. به خوش قولی‌اش می‌توان امید بست؟

 

ورزش سه

۷ ۴  
آی اسپورت
2018-06-12 13:57:00
نظر دهید

۴ نظر
معین
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
ای واویلا حالا بعد کمال گاتوزو نوبت وحید امیریه
از فردا خروار خروار چس ناله و غرغرو توسرزنونو خاک بسری و من بمیرم و تو بمیری و زاری نامه و جون من این تن بمیره نه توروخدا نرو اگه بری نامردی و اگه نری بی وفایی و باوفایی و ما رو به پول نفروش و بفروش ....بعدشم یک اروپا گردی از طرف وحید امیری اول به کمتر از رئال و بارسلون رضا نمیده بعد از اون بالا کفتر از ترکیه می آیه یه شیره اسپوری یه اصغرروم که تازه اونها هم باش قرارداد نمیبندن و حتی باشگاه هاپکومار قبرسم زهی خیال باطل و بازهم یک مثنوی هفتاد هزارمن درباره بی وفایی و نامردی و پاک کردن عکسای اینستا
اخبار لحطه به لحظه الان می بنده الان هنو نبسته آها بست نه هنو نبسته ...آخرشم که طرف تازه یادش می آ د که ای داد عاشق پرسپولیس بوده و بعشق هوادارا یک قرارداد چربتر سه چهار ساله و طبق کشون روی جلد روزنامه های کثیر الانتشار ورزشی از اسطوره غیرت و تعصب و مقایسه با بوفون وترزگه دسته دوی یوونتوس و از این حرفا آخ خخخخ که چه ملال انگیزید ستاره های کاغذی!!
۸
ندای قلب 2 میلیاردی
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۴۸
نگران نباشید اگه مثل 2 سال پیش با یه چمدون پر پول برید اردوی تیم ملی قطعا باهاتون تمدید میکنه. دیگه به همه ثابت شده هر کی به لنگ میره فقط واسه پول میره نه به خاطر پیراهن کثیف و بی ارزش این تیم
لنگ و کیسه بهانه است؛ پول خدایی می‌کند.
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۱۴
ما خواهان تعطیلی فوتبال پر هزینه ایران هستیم.
۳
Opo
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۱۰
اگر تمدید نکند و برود اروپا یا حاشیه خلیج فارس یا چین؛ به نفع مردم، جوانان و بیت‌المال است.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر