فهرست
او می‌تواند بهترین بازیکن تاریخ ایران شود
او می‌تواند بهترین بازیکن تاریخ ایران شود

او می‌تواند بهترین بازیکن تاریخ ایران شود

آی اسپورت – امیرهاشمی‌مقدم مدیر برنامه‌های علیرضا جهانبخش در یکی از مصاحبه‌های جدیدش به نکته جالبی درباره خرید جدید ایرانی برایتون اشاره کرده. اینکه با علیرضا مثل یک سلبریتی در فوتبال انگلیس برخورد می‌شود. حرف او کاملا درست است چرا که هر روز یک رسانه بین المللی درباره آقای گل فصل گذشته لیگ هلند مطلب می نویسد و حالا نوبت به سایت انگلیسی زبان The New Arab رسیده تا گزارشی درباره علیرضا منتشر کند که ما بخشهای مهم آن را برایتان نقل می کنیم:

1- نویسنده مطلب به این نکته اشاره کرده که علیرضا در طول چند سال پیشرفت فوق العاده ای داشته. او در سال 2015 بهترین بازیکن دسته دوم فوتبال هلند شد. در سال 2016 اولین گلش در لیگ برترهلند را به ثمر رساند و در سال 2017 به عنوان بهترین وینگر این مسابقات انتخاب شد

2- او در فصل گذشته، 21 گل زد، 12 پاس گل و 78 پاس کلیدی داد و 111 فرار موفق داشت که با این آمار او بهترین نمایش یک بازیکن ایرانی در فوتبال اروپا را داشته. علیرضا در صورت ادامه این روند می‌تواند از مهدی مهدوی‌کیا و علی دایی و علی کریمی عبور کند و تبدیل به بهترین نماینده فوتبال ایران در اروپا شود و حتی این شانس را دارد که در آینده عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران را کسب کند

3- خرید جهانبخش به لحاظ فنی کاملا به سود کریس هاتون و برایتون است چرا که علیرضا در خط حمله یک بازیکن همه کاره و به نوعی آچار فرانسه محسوب می‌شود و هم می‌تواند در نقش بازیکن کناری بازی کند هم اینکه مهاجم تیمش باشد

4- علیرضا در تیم جدیدش دو همبازی از رژیم صهیونیستی خواهد داشت. او در سال 2015 و زمانی که بازیکن آلکمار بود حاضر نشد برای بازی با مکابی در مرحله گروهی لیگ اروپا به تل آویو سفر کند و به خاطر این موضوع، این نگرانی وجود داشت که شاید هم تیمی شدن او با بازیکنان اسرائیلی برایش گران تمام شود. موضوعی که یکی از نزدیکان باشگاه برایتون – که سایت The New Arab اشاره ای به نامش نکرده -  درباره‌اش توضیح داده و گفته:" آن زمان علیرضا به عنوان یک بازیکن جوان نگران آینده‌اش بود اما همبازی بودن با بازیکنان اسرائیلی برای جهانبخش مشکل ساز نخواهد شد و بازیکنان ایرانی فقط نباید جلوی تیمهایی از اسرائیل بازی کنند"

5- نکته پایانی این گزارش ادعای فرد نزدیک به باشگاه برایتون درباره احساس مثبت علیرضا برای بازی کنار هم تیمی های جدیدش است و اینکه او به عنوان یک بازیکن حرفه ای توجهی به مسائل حاشیه‌ای نخواهد داشت و می‌خواهد از تجربه جدید فوتبالی‌اش لذت ببرد.

 

روزنامه هفت صبح

 

۸ ۲  
آی اسپورت
2018-08-01 11:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امین
چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۵۸
مشکل جهانبخش اینه هیچوقت توی تیم بازی خوبی انجام نداده !(شاید همون بازی قطر رو بشه بازی خوبش در نظر گرفت)
+
در نظر بگیریم که جهانبخش لیگ هلند و سابقه لیگ هلند نشون میده این اواخر ستارهاش بازیکن خوبی تو اینگلیس نشدن(مخصوصا آقای گل)
+
ولی میتونه موفق شه
۱
حرف حساب
چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
قطعا جهانبخش بازیکن بزرگ و با اخلاقیه ولی از لحاظ فنی خیلی با کریمی و دایی و باقری فاصله داره! این بزرگ کردن بیش از حد بازیکن به نفع خودش هم نیست! لطفا آقای هاشمی مقدم حرف مفت نزن!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر