فهرست
پاری‌سن‌ژرمن 1-1 بارسلونا؛ مسی رونالدو را از تنهایی درآورد
پاری‌سن‌ژرمن 1-1 بارسلونا؛ مسی رونالدو را از تنهایی درآورد

پاری‌سن‌ژرمن 1-1 بارسلونا؛ مسی رونالدو را از تنهایی درآورد

آی اسپورت - در دور برگشت از مرحله‌ی یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، پاری سن ژرمن و بارسلونا در ورزشگاه پارک دو پرنس به تساوی یک بر یک دست یافتند و در نهایت این پی اس جی بود که با نتیجه‌ی 5 بر 2 در مجموع دو بازی رفت و برگشت، راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا شد و باید دید که چه قرعه‌ای در مرحله‌ی یک چهارم نهایی نصیب پی اس جی خواهد شد.

پاریسی ها که با دستی پر از بازی رفت، پا به این دیدار گذاشته بودند، در همان نیمه‌ی اول بازی توسط کیلیان امباپه از روی نقطه‌ی پنالتی به گل رسیدند تا به نوعی آبی سرد بر روی رویای کامبک بارسلونا ریخته شود. مسی چند دقیقه بعد با شوتی تماشایی گل اول بارسلونا را به ثمر رساند. او این فرصت را داشت تا در ثانیه‌های پایانی نیمه‌ی اول این دیدار با گلزنی از روی نقطه‌ی پنالتی بارسا را پیش بیندازد و شانس کامبک را برای بارسلونا همچنان زنده نگه دارد اما پنالتی خود را از دست داد تا اوضاع برای بارسا دشوار باقی بماند.

در نیمه‌ی دوم هم تلاش های بارسلونا بی ثمر بود و کیلور ناواس عملکرد بسیار درخشانی داشت تا در نهایت بارسلونا از دور رقابت ها کنار رود و پی اس جی راهی مرحله‌ی یک چهارم نهایی شود. دیشب هم کریستیانو رونالدو با قبول شکست در مجموع دو بازی رفت و برگشت مقابل پورتو، به همراه یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا کنار رفته بود.

     
آی اسپورت
2021-03-11 01:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر