فهرست
اعتراض رسمی طارمی؛ از چاله به چاه؟
اعتراض رسمی طارمی؛ از چاله به چاه؟

اعتراض رسمی طارمی؛ از چاله به چاه؟

آی اسپورت – مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس اعتراض خود به رای فیفا را به صورت رسمی اعلام کرد. طبق ادعای وکیل این بازیکن، طارمی بالاخره اعتراض خود به رای صادره از سوی فیفا را رسمیت بخشید تا شاید با این کار، محرومیت تعلیق شود و دادگاه CAS با توجه به مدارکی که این بازیکن ارائه می دهد، محرومیت 4 ماهه این بازیکن را ببخشد. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که طارمی حدود 20 روز از محرومیت خود را پشت سر گذاشته و از بهمن ماه می‌توانست دوباره برای پرسپولیس و تیم ملی به میدان برود اما ترجیح داد به رای محرومیتش اعتراض کند تا شاید این محرومیت بخشیده شود.

 البته این کار برای طارمی یک ریسک بزرگ به شمار می رود زیرا همان طور که اشاره شد، محرومیت این بازیکن تا بهمن ماه به اتمام می‌رسید و طارمی پس از آن می‌توانست به میادین برگردد و حتی تیم ملی را در جام جهانی همراهی کند اما حالا که اعتراض کرده، احتمال دستور موقت رفع محرومیت برای این بازیکن صادر می‌شود و او برابر الهلال به میدان خواهد رفت اما سه ماه بعد که رای CAS صادر شود، اگر در جهت تائید رای فیفا باشد، باید باقی مانده محرومیت از آن تاریخ به بعد، برای طارمی پیگیری شود.

 به معنای دیگر، ممکن است طارمی سه ماه تا زمان صدور رای نهاییCAS برای پرسپولیس بدون مشکل بازی کند ولی اگر رای CAS که سه ماه دیگر اعلام می‌شود، همین محرومیت 4 ماهه طارمی را تائید کند، آن وقت این بازیکن باید از میادین دور بماند و این یعنی از دست دادن جام جهانی چرا که طارمی جدا از پرسپولیس، از حضور در بازی‌های رسمی تیم ملی نیز محروم است.

 به هر حال این بازیکن که آقای گل دو فصل اخیر فوتبال ایران است، ریسک بزرگی را به جان خریده و باید امیدوار بود ریسک او جواب مثبت و رفع همیشگی محرومیت را در پی داشته باشد، در غیر این صورت مشکلات عدیده‌ای برای این بازیکن در آینده به وجود می‌آید.

۴۱ ۵  
آی اسپورت
2017-10-10 13:13:00
نظر دهید

۵ نظر
علی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۸
متاسفانه باید گفت که طارمی قطعا تحت فشار محافل خاصی اقدام به این کار کرده چون عملش به هیچ وجه منطقی نیست!
امید از تفت
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۱
طارمی با مشورت وکلای اروپایی اعتراض کرده و هیچ فشاری هم نبوده. حکم ژوزه دو سال توی فیفا طول کشید تا صادر بشه و بیش از سه سال در دادگاه عالی ورزش. پس حکم طارمی هم به هیچ عنوان قبل از جام جهانی صادر نمیشه. حداقل یکسال طول میکشه و این یعنی سه ماه بعد از جام جهانی.
۳
امید از تفت
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۴
اولاً در حکم طارمی اعلام شده که میتونه به cas اعتراض کنه و اگه اعتراض نکنه به معنی پذیرش تخلف است و اونوقت اگر ریز پرونده را به cas ببره ممکنه محرومیت های سنگین تری در انتظار طارمی باشه. دوم اینکه همین پرونده بعد از بیش از یکسال بررسی در فبفا منجر به صدور رأی شده چطور ممکنه توی cas که معمولاً روند رسیدگی به پرونده ها طولانی تر هست سه ماهه منجر به صدور رأی بشه!!؟ تردید نکنید و مطمئن باشید رسیدگی پرونده در دادگاه عالی ورزش در خوش بینانه ترین حالت به اندازه فیفا طول میکشه یعنی حداقل یکسال و این یعنی چند ماه بعد از جام جهانی. پس جای هیچ نگرانی برای طارمی وجود نداره
۳ ۲
ali
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۶
تو همونی نیستی که روز اعلام محرومیت دایومی و ... میگفتی اینا همش بازی رسانه هاست و محرومیت در کار نیست.
حالا کارشناس امور حقوقی فیفا شدی ؟ خخخخخخ
مهدی
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۴۷
حماسه ای دیگر از امید تفت داده!بله علی اقا،ایشون همونن.ماشالا رو که نیست.البته فکر میکنم بیشتر از سیزده چهارده سال نداشته باشه وگرنه کم پیش میاد یه آدم بالغ سنگین رنگین حس کنه توی همه ی زمینه ها کارشناسه!راستی آقا امید عموجون مگه مدرسه نمیری؟انقد نیا توی فجازی!!:)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر