فهرست
سوژه روز؛ جنجال بر سر جملات مبهم برانکو
سوژه روز؛ جنجال بر سر جملات مبهم برانکو

سوژه روز؛ جنجال بر سر جملات مبهم برانکو

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی تبریز، حرف‌های جالبی به زبان آورد که بخش مهم آن، پاسخ به یک سوال جنجالی بود. خبرنگاری از برانکو پرسید: «آیا امکان بازگشت برخی بازیکنان پیشین پرسپولیس به این تیم وجود دارد؟»

سرمربی سرخپوشان در پاسخ گفت: «تمام بازیکنان حرفه‌ای هستند و قرارداد دارند. اگر پیشنهادی برای بازیکنان ما برسد باشگاه آماده مذاکره خواهد بود، پیشنهادی که شرایطی بهتر از حضور در پرسپولیس را داشته باشد. با توجه به این شرایط احتمال بازگشت برخی بازیکنان قبلی وجود دارد.»

همین جمله کافی بود تا دوباره نام مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده بر سر زبان‌ها بیفتد. دو بازیکنی که به شکل عجیبی از پرسپولیس جدا شدند و حواشی زیادی در این تیم ایجاد کردند. هر دو نفر در تابستان سال جاری، قراردادشان با باشگاه‌های غیر ایرانی به پایان می‌رسد و حالا با توجه به صحبت‌های برانکو، این طور به نظر می‌رسد که شانس بازگشت به جمع سرخپوشان را دارند.

این ماجرا در فضای مجازی، بازتاب گسترده‌ای داشت تا جایی که هواداران پرسپولیس به دو دسته موافق و مخالف بازگشت طارمی و احمدزاده تقسیم شدند و دلایل خود را در اینستاگرام، تلگرام و توئیتر مطرح می‌کردند. این برای چندمین بار طی ماه‌های اخیر است که برانکو با اظهارنظر غیرشفاف در مورد بازگشت طارمی و البته فرشاد احمدزاده، باعث ایجاد موج خبری بین هواداران می‌شود، اما او هرگز به صورت شفاف در مورد رضایتش بابت بازگرداندن این دو مهره جنجالی، صحبت نکرده است.

 

خبر ورزشی 

۲    
آی اسپورت
2019-05-11 11:11:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر