فهرست
استقلال 2-1 آرارات/ دبل قربانی با جباری و جپاروف
استقلال 2-1 آرارات/ دبل قربانی با جباری و جپاروف

استقلال 2-1 آرارات/ دبل قربانی با جباری و جپاروف

آی‌اسپورت- استقلال در آخرین دیدار تدارکاتی اردوی ارمنستان برابر آرارات قرار گرفت و با دو گل برنده این دیدار شد. دو گلی که علی قربانی برای آبی‌ها در دقایق 20 و 42 نیمه اول به ثمر رساند. استقلال در نیمه دوم هم یک گل دریافت کرد تا دیدار با نتیجه 2-1 به سود شاگردان منصوریان به پایان برسد.

سرمربی استقلال با ترکیب ابتدایی مهدی رحمتی، پژمان منتظری، مجید حسینی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، امید نورافکن، روزبه چشمی، داریوش شجاعیان، حسن بیت سعید، علی قربانی و جابر انصاری تیم‌اش را به زمین فرستاد؛ و در نیمه دوم بازیکنان دیگری هم در ترکیب آبی‌ها قرار گرفتند. حسین حسینی، آرمین سهرابیان، مهدی قائدی، محمدجواد محمدی، سرور جپاروف، سجاد شهباززاده، مجتبی جباری بازیکنانی بودند که منصوریان در نیمه دوم به زمین فرستاد.

یکی از نکات مهم بازی این بود که منصوریان در دیدار برابر پارس جنوبی از سجاد شهباززاده در نوک خط حمله استفاده کرده بود و امروز فرصت را به علی قربانی داد که مهاجم جوان آبی‌ها با دبل برای رقیبان‌اش خط و نشان کشید. از دیگر نکات ویژه حضور مجتبی جباری و سرور جپاروف در زمین بازی بود. دو بازیکنی که دیرتر از دیگر بازیکنان به تمرینات اضافه شده بودند در نیمه دوم به عنوان یار جانشین وارد زمین شدند و اولین بازی خود با پیراهن استقلال را انجام دادند. از طرف دیگر گویا باید جدایی مگویان را جدی بدانیم و البته مصدومیت پادوانی و فرشید باقری را هم. بازیکنانی که در طول این دیدار دیده نشدند.

۱۴ ۱  
آی اسپورت
2017-07-15 20:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
sia
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۴۲
فرشید اسماعیلی کجا بود ؟؟
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر