فهرست
حسینی و یک خاطره شیرین دیگر از امارات
حسینی و یک خاطره شیرین دیگر از امارات

حسینی و یک خاطره شیرین دیگر از امارات

آی اسپورت - پس از کش و قوس های بسیار در مورد برگزاری دیدارهای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا، سرانجام تیم استقلال با سختی فراوان راهی دوبی شد و تنها با یک جلسه تمرین خود را برای دیدار با الکویت آماده کرد. در بازی امروز استقلالی ها از ابتدا نمایش خوبی داشتند و علی رغم خستگی و مشکلات زیاد، کاملا برتری را به حریف دیکته کردند. بهترین بازیکن استقلال بی شک شیخ دیاباته بود که دو گل زیبا به ثمر رساند و خطای منجر به گل سوم را هم گرفت.

اما به جز شیخ و بقیه بازیکنانی که در فاز تهاجمی باعث موقعیت های فراوان برای استقلال شدند، نماینده ایران برابر فرصت های رقیب هم از یک دروازه بان آماده بهره می برد. سید حسین حسینی، دروازه بان شماره یک استقلال در این فصل، در سه صحنه مختلف واکنش های فوق العاده ای از خود نشان داد و هر بار مانع از باز شدن دروازه استقلال شد. صحنه اول در نیمه نخست بود که شوت بازیکن الکویت از پشت محوطه جریمه با شیرجه این دروازه بان راهی کرنر شد. در نیمه دوم هم یک ضربه ایستگاهی بسیار زیبا از سفیدپوشان روانه دروازه استقلال شد که حسینی با واکنشی تماشایی آن را دفع کرد.

سومین صحنه ایستادگی حسینی برابر یک موقعیت نزدیک بود؛ جایی که در شلوغی محوطه جریمه استقلال، بازیکنان الکویت ۲ ضربه به سمت دروازه زدند و گلر استقلال با دو سیو متوالی نگذاشت دروازه اش باز شود تا کلین شیت ارزشمند را در دیداری آسیایی حفظ کند. این واکنش ها یادآور شب درخشان حسینی در بازی ۲ فصل پیش مقابل العین امارات بود. حسینی در آن بازی که با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت، چند موقعیت عالی از جمله یک پنالتی و ریباند آن را مهار کرد و مثل مامه تیام و فرشید اسماعیلی ستاره استقلال بود.

۲    
آی اسپورت
2020-01-25 20:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر