فهرست
بازیکن هشت قلیانی فوتبال ایران کیست؟
بازیکن هشت قلیانی فوتبال ایران کیست؟

بازیکن هشت قلیانی فوتبال ایران کیست؟

آی اسپورت - علاقه برخی از بازیکنان فوتبال به قلیان چیز جدیدی نیست. عده‌ای از آنها برای این تفریح عجیب و مضر برای ریه بازیکنان، سعی می‌کنند به قهوه خانه‌هایی خصوصی بروند که می‌توانند در آن دور از چشم بقیه با خیال راحت ریه‌شان را تمرین دهند! بعضی‌های دیگر هم برای آنکه علاقه‌شان به قلیان لو نرود ترجیح می‌دهند در خانه قلیان بکشند و تا هیچ وقت عکسی از آنها هنگام قلیان‌کشی، در فضای مجازی منتشر شود. این وسط یکی از بازیکنان جوان شاغل در لیگ برتر که علاقه ویژه‌ای به قلیان دارد، در این علاقه آنقدر زیاده روی کرده که سوژه نزدیکانش شده است.

براساس شنیده‌ها این بازیکن که کیفت فنی بدی هم ندارد و البته بی حاشیه هم نیست، در خانه‌اش ۸ قلیان دارد تا یک وقت شرمنده مهمانانش هم نشود و اسباب تفریح آنها را فراهم کند! این بازیکن هشت قلیانی در روزهای قرنطینه حسابی هم تمرین کرده و هم از قلیان ها کار کشیده است.

خداداد عزیزی چند هفته پیش در برنامه فوتبال برتر، اعلام کرد که بالای هشتاد درصد از بازیکنان فوتبال ایران قلیان می کشند و حتی خود خداداد هم گفت که خودش هم قلیان را استعمال می کند. البته شنیده بودیم بازیکنان از قلیان دو شلنگه استفاده می‌کنند اما اینکه بازیکنان چندین و چند قلیان داشته باشند و خانه شان را به سفره خانه تبدیل کنند، در نوع خود عجیب است!

کمیته پزشکی فیفا قرار بود نیکوتین را در لیست مواد ممنوعه و دوپینگ قرار دهد اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و هنوز نیکوتین جزو مواد ممنوعه نیست تا بازیکنان قلیانی و سیگاری بدون هیچ مشکلی همچنان بتوانند فوتبال بازی کنند و قلیان های رنگارنگ بخرند. البته ظاهرا از این دست بازیکنان در فوتبال ایران کم نیستند.

 فوتبالی

 

 

 

     
آی اسپورت
2020-06-28 02:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر