فهرست
اشتباه روز؛ رکورد سریع‌ترین اخراج نشکسته!
اشتباه روز؛ رکورد سریع‌ترین اخراج نشکسته!

اشتباه روز؛ رکورد سریع‌ترین اخراج نشکسته!

آی اسپورت - وقتی از تبریز خبر رسید حمید حاج ملک داور بازی ماشین سازی و ذوب آهن، وحید محمدزاده، مدافع ذوب آهن را در اولین دقیقه بازی اخراج کرده است، رسانه ها این اخراج را سریع ترین اخراج لیگ برتر نامیدند اما رکورد سریع ترین اخراج همچنان در اختیار محسن قهرمانی و نادر فتح اللهی است!

حمید حاج ملک بر اثر برخورد ساده ای که به نظر اغلب کارشناسان داوری نمی توانست خطا باشد و یا اگر خطا هم بود، نمی توانست مستحق کارت قرمز مستقیم باشد، وحید محمدزاده مدافع ذوب آهن را در اولین دقیقه بازی ماشین سازی و ذوب آهن از زمین اخراج کرد تا تیم رحمان ناچار شود ۹۰ و چند دقیقه با یک بازیکن کمتر در زمین بازی کند.

وقتی داور بازی ماشین سازی و ذوب آهن حکم به اخراج وحید محمدزاده داد، هنوز حتی یک دقیقه هم از زمان بازی دو تیم ذوب آهن و ماشین سازی نگذشته بود. پشت محوطه جریمه ذوب آهن برخورد ساده ای رخ داد و حمید حاج ملک، کارت قرمز مستقیم را برای جریمه مدافع ذوب آهن مناسب دانست اما اغلب کارشناسان داوری معتقدند محمدزاده هیچ خطایی انجام نداد و اگر خطا هم کرده باشد، این برخورد ساده مستحق اخراج نبود.

وقتی خبر این اخراج منتشر شد، به نظر می رسید حمید حاج ملک سریع ترین کارت قرمز لیگ برتر را به نام خود ثبت کرده باشد اما مرور تاریخ لیگ برتر نشان می دهد این رکورد همچنان در اختیار محسن قهرمانی و نادر فتح اللهی است!

سی آبان ۱۳۹۹ حمید حاج ملک هنوز بازی به پایان اولین دقیقه اش نرسیده وحید محمدزاده را اخراج کرد اما رکورد اخراج زودهنگام جا به جا نشد. هشتم آبان ماه سال ۱۳۹۰ در یازدهیمن دوره لیگ برتر و در ثانیه ۱۴ بازی استقلال و مس سرچشمه در ورزشگاه آزادی، سریع ترین اخراج تاریخ لیگ برتر رقم خورد. در این روز در ثانیه ۱۴ بازی نادر فتح اللهی هافبک مس سرچشمه روی آندرانیک تیموریان خطار کرد و آندو چنان دور خود پیچید که محسن قهرمانی کارت قرمز را جلوی صورت هافبک مس سرچشمه گرفت. مس سرچشمه بیش از ۹۰ دقیقه ۱۰ نفره مقابل استقلال بازی کرد و در نهایت یک بر صفر مغلوب میزبان خود شد.

     
آی اسپورت
2020-11-21 01:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر