فهرست
عکس؛ ژست رونالدو در تیم برنده تمرین یوونتوس!
عکس؛ ژست رونالدو در تیم برنده تمرین یوونتوس!

عکس؛ ژست رونالدو در تیم برنده تمرین یوونتوس!

آی اسپورت - کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس، در این روز ها انگیزه‌ی زیادی دارد تا بتواند در بازی‌های پیش روی یوونتوس بدرخشد و به این تیم کمک کند تا صدرنشین جدول سری آ شود و خود را به جایگاهی بالاتر از میلان برساند چرا که به نظر می‌رسد که روسونری‌ها در روند رو به افتی قرار گرفته‌اند.

در تمرینات امروز یوونتوس، تیمی که برنده‌ی بازی تمریناتی شد، همان تیمی بود که کریستیانو رونالدو هم در آن حضور داشت و این اتفاق، اتفاق عجیبی نیست و معمولا اتفاق می‌افتد چرا که رونالدو در تمرینات هم مثل بازی‌ها بسیار پر انگیزه ظاهر می‌شود و تلاش می‌کند تا بازی را با برد سپری کند. در واقع فوق ستاره پرتغالی همواره می‌خواهد در تمامی بازی ها برنده باشد و باختن را دوست ندارد و به گفته‌ی هم‌تیمی هایش او همان تلاش و جدیتی که در بازی‌ها دارد در تمرینات هم دارد.

اکنون رونالدو در عکس تیم برنده‎‌های تمرینات یوونتوس با استایل جالبی حاضر شده است و با انتشار این تصویر در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشته است: "تیم برنده، اتفاقی عادی!" در این عکس شزنی هم دستانش را باز کرده و ژست جالبی دارد و در کنار آن‌ها آندره آ پیرلو، سرمربی بیانکونری‌ها، قرار گرفته است.

۱    
آی اسپورت
2021-01-28 23:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر