فهرست
شادی گل دیوانه‌وار؛ مثل بنسون، مثل فرشید
شادی گل دیوانه‌وار؛ مثل بنسون، مثل فرشید

شادی گل دیوانه‌وار؛ مثل بنسون، مثل فرشید

آی اسپورت – دیروز شادی گل فرشید اسماعیلی و علی قربانی بعد از باز کردن دروازه پرسپولیس بسیار دلنشین بود و جذابیت‌های بصری جالبی داشت. درست مثل تصاویر به یادماندنی از شادی جری بنسون و دیگر پرسپولیسی‌ها بعد از گل دقیقه 96 در دربی 82 که هیچکس از شدت خوشحالی نمی‌دانست چطور خوشحالی کند!

شادی گل جری بنسون و پرسپولیسی‌ها
شادی گل جری بنسون و پرسپولیسی‌ها

 

اسماعیلی دیوانه‌وار فریاد می‌‎زد و به سمت هواداران می‌دوید بدون آن که بداند چه می‌کند، علی قربانی هم انگار فقط می‌دانست که گل زده و نمی‌دانست در آن لحظات چه باید بکند! آن چه در همه این تصاویر دیده می‌شود خوشحالی خالص و دیوانه‌وار در چهره بازیکنان و حرکات عجیب و غریب و ناخودآگاه و بعضا نامفهومی است که شادی آنها را خاص‌تر و زلال‌تر می‌کند. دقیقا مثل شادی بعد از اتفاقی غیرمنتظره!

شادی گل فرشید اسماعیلی
شادی گل فرشید اسماعیلی

 

این چیزی است که امروزه در فوتبال دنیا کمتر دیده می‌شود. در فوتبال روز دنیا و البته ایران، جای این شادی‌های ناگهانی را شادی‌های از پیش طراحی شده مصنوعی گرفته است. انگار بازیکنان مدت‌ها به صورت انفرادی و گروهی برای شادی بعد از گل خود برنامه‌ریزی و تمرین می‌کنند و منتظر می‌مانند تا بعد از گلزنی در بازی آنها را اجرا کنند که البته خیلی از این حرکات اصلا زیبا نیست و توی ذوق هم می‌زند.

 

شادی گل قربانی و استقلالی‌ها
شادی گل قربانی و استقلالی‌ها

 

این روزها در فوتبال‌مان از این گونه شادی‌های صادقانه کم داریم. شادی‌های دلنشینی که آن قدر صادقانه هستند که حتی به چشم هواداران تیم رقیب هم دلنشین هستند.

۱۷ ۵  
آی اسپورت
2017-02-13 17:30:00
نظر دهید

۵ نظر
sia
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۹
متاسفانه از شادی گل مسلمان و احمدزاده که باسن طلایی خودشون رو جلوی چند ده هزار طرفدار تیم رقیب که در هوا به یکدیگر تماس میدادند و به منظور تحقیر تیم حریف انجام میشد بی نسیب شدیم!
۴
sia
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۹
متاسفانه از شادی گل مسلمان و احمدزاده که باسن طلایی خودشون رو جلوی چند ده هزار طرفدار تیم رقیب که در هوا به یکدیگر تماس میدادند و به منظور تحقیر تیم حریف انجام میشد بی نصیب شدیم!
۳
مسعود
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۰
با این تفاوت که اونا از تساوی خوشحال بودن
۲
واقع بين
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۰
كلا لنگي ها در شادي گل معروفند .. يكي اون شادي گل مسلمان و احمدزاده كه باسنهاشون رو با هم مماس ميكردن ... اصلا همه فكر ميكردن شايد اينها توي بچگي يه كارايي با هم كردن ... دوم هم اون شادي گل معروف چند سال پيش نصرتي و شيث رضايي ... كه همه ديگه مطمئن شدن اينا توي بچگي واقعا و قطعا يه كارايي با هم كردن !!!!خخخخ
۵
Gellshah
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۲۴
کاش ی نفر پیدا میشد ب مسلمان ک از شدت ناراحتی داشت منفجر میشد و گل سوم رو تقدیم ما کرده بود و ب احمدزاده ک از دلایل اصلی شکست تیمش بود،میگفت چرا باسن های نقلی تونو بهم نمیزنید؟دِ بزنید دِ
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر