فهرست
مورینیو: دلم برای تلفن‌های دیگو تنگ می‌شود
مورینیو: دلم برای تلفن‌های دیگو تنگ می‌شود

مورینیو: دلم برای تلفن‌های دیگو تنگ می‌شود

آی اسپورت - ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام بعد از پیروزی 4-0 تیمش مقابل لودوگورتیس بلغارستان در چارچوب لیگ اروپا از فرصت برای اشاره به رابط اش با دیگو مارادونای فقید استفاده کرد و در ادای احترام به او گفت مارادونا هر وقت که تیم‌هایش نتایج بد می گرفته اند با مورینیو تماس می گرفته تا به او روحیه بدهد. آقای خاص گفت دلش برای این تماسهای تلفنی تنگ خواهد شد.

مورینیو در صحبتهای خود گفت با اینکه دنیا از افتخارات فوتبالی مارادونا به خوبی آگاه است و هر کس می‌تواند با یک جستجوی اینترنتی دریابد که او در تاریخ فوتبال چقدر بزرگ بوده است اما او شخصاً دلش برای انسانیت مارادونا تنگ می‌شود. انسانیتی که باعث می شد دیگو از آن سوی دنیا با او تماس بگیرد تا بعد از باختهای بد به مورینیو روحیه بدهد.

مورینیو در پایان بازی تاتنهام به خبرنگاران گفت: " یک مارادونا داریم و یک دیگو. راجع به مارادونا نیازی نیست من چیزی بگویم چون دنیا او را می شناسد و هیچکس فراموشش نخواهد کرد. دیگو اما متفاوت است. کسانی دیگو را می شناسند که دوستان صمیمی او بوده اند، کسانی که در رختکن با او حضور داشته اند، همکارانش و کسانی که این امتیاز را داشته اند که دیگو آنها را دوست خود بداند".

سرمربی تاتنهام در ادامه گفت: " دیگو قلب خیلی خیلی بزرگی داشت. دلم برای این مرد تنگ می‌شود. از نظر فوتبالی هر وقت دلمان برای مارادونا تنگ بشود می‌توانیم اسمش را گوگل کنیم ولی دیگو نه‌، اینطور نیست. من امروز بارها از دیگو برای بازیکنانم گفتم. از روزهایی که با هم بودیم و از اینکه چقدر دلم برایش تنگ می‌شود. به خصوص برای تلفن‌هایی که او بعد از شکستها می زد و سعی می کرد روحیه بده. دیگو هرگز بعد از پیروزی به من زنگ نمی زد. فقط بعد از شکست".

۶    
آی اسپورت
2020-11-27 09:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر