فهرست
آژاکس خواهان نیمه تمام ماندن لیگ هلند شد
آژاکس خواهان نیمه تمام ماندن لیگ هلند شد

آژاکس خواهان نیمه تمام ماندن لیگ هلند شد

آی اسپورت – روز گذشته بود که اتحادیه سوپرلیگ بلژیک خبر از نیمه تمام ماندن بازی ها داد و تیم بروژ به عنوان قهرمان فصل معرفی شد. تصمیمی که 12 روز دیگر باید به تصویب مجمع برسد.

امروز اعلام شد که باشگاه آژاکس رسما از مسئولان لیگ هلند درخواست کرده تا همچون لیگ بلژیک، کار را نیمه تمام گذاشته و به پایان لیگ رای دهد. این درخواست با موافقت تیم های آلکمار، آیندهوون، زوله، تن هاخ و چند تیم دیگر روبرو شده است.

اتحادیه لیگ هلند اما تمایلی برای قبول این درخواست ندارد و در حال برنامه ریزی برای از سرگیری بازی ها در تابستان است. کشور هلند حداقل تا 1 ژوئن(12 خرداد) در قرنطینه است و تمام فعالیت های عمومی در آن ممنوع اعلام شده است.

باشگاه های حامی نیمه تمام ماندن لیگ معتقدند که وضعیت به قدری وخیم است که ادامه فوتبال به خصوص پشت درهای بسته، کوچکترین اهمیتی ندارد. در حال حاضر آژاکس و آلکمار به طور مشترک در صدر جدول لیگ هلند قرار دارند و 9 هفته تا پایان رقابت ها باقی است.

امروز همچنین یوفا طی بیانیه ای از لیگ های اروپایی درخواست کرد که عجله نکرده و راه لیگ بلژیک را در پیش نگیرند. یوفا ابراز اطمینان کرده است که از تابستان می تواند فوتبال را ادامه داد. گفته می شود یوفا ممکن است به کشورهایی که لیگ شان را نیمه تمام بگذارند، اجازه حضور در تورنمنت هایی چون لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را ندهد.

     
آی اسپورت
2020-04-03 17:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر