فهرست
قلعه‌نویی بی‌نقاب؛ همیشه نگران مردم!
قلعه‌نویی بی‌نقاب؛ همیشه نگران مردم!

قلعه‌نویی بی‌نقاب؛ همیشه نگران مردم!

آی اسپورت - خب، شکر خدا امیر قلعه‌نویی هم از پشت امضای مالکان باشگاه‌های خصوصی و از جمله دوست عزیزش رضا حدادیان در نساجی بیرون آمد و برای اولین بار به صراحت نظرش را در مورد لغو مسابقات بیان کرد: «الان باید به سلامتی مردم توجه شود و نباید در مورد فوتبال حرف بزنیم. می‌خواهند فوتبال را راه بیندازند تا مثلا بگویند شرایط عادی است. از آلمان مثال می‌زنند، اما آنجا کارگر ساده ماهی سه هزار یورو حقوق می‌گیرد و چرخ زندگی‌اش می‌چرخد. شرایط ما که اینطور نیست.»

واقعا چقدر خوب است آقای قلعه‌نویی همیشه دغدغه مردم گرسنه و فقیر را دارد و برای آنها دلسوزی می‌کند. این وسط فقط یک ابهام کوچک باقی می‌ماند؛ یعنی اگر الان لیگ ما شروع نشود، مردم گرسنه ناگهان سیر می‌شوند؟ شرایط غیرعادی، عادی می‌شود؟ یعنی اگر مسابقات در ایران تعطیل باشد، حقوق کارگران ما هم به سه هزار یورو می‌رسد؟ فایده لغو رقابت‌ها برای طبقه ضعیف جامعه چیست؟ تعطیلی فوتبال چه معنایی دارد جز القای این تبعیض کثیف که جماعت فوتبالیست می‌توانند پول بگیرند و در کاخ‌های‌شان بیاسایند، اما کارگر و کارمند و پیک موتوری در خیابان باید دنبال یک لقمه نان بدوند؟

برای این حرف‌هایی که می‌زنید از کسی هم مشورت می‌گیرید آقای قلعه‌نویی؟ اگر می‌گیرید، مشاورتان دوست‌تان ندارد؛ چه اینکه با این استدلال‌های خام و بی‌ربط، یک بچه هفت‌ساله هم می‌فهمد همه ترس شما از ادامه مسابقات و هفت ساله شدن حسرت فتح جام است، چیزی که نشانه‌های زوال حرفه‌ای یک مربی را آشکار می‌کند.

از نامه باشگاه‌های خصوصی دفاع می‌کنید، در حالی که خودتان همه عمر حضورتان در فوتبال حقوق‌بگیر تیم‌های دولتی بوده‌اید و چرب‌ترین قراردادها را هم بسته‌اید. اتفاقا فوتبال زیان‌ده ایران که همیشه دستش در جیب دولت بوده، الان باید دین تاریخی‌اش را به ملت ادا کند؛ الان که مردم نیازمند کمی هیجان و نشاط اجتماعی هستند. فوتبالیست‌ها امروز باید به میدان بیایند و روی زندگی غبارگرفته مردم رنگ بپاشند، نه اینکه بامبول دربیاورند و در خانه بنشینند. خلاصه الان وقت پنهان شدن پشت شعارهای انسان‌دوستانه نیست امیرخان؛ مگر اینکه از باختن ترسیده باشید که البته این بحثش جداست!

 

بانک ورزش 

۳۸ ۳  
آی اسپورت
2020-06-03 11:45:00
نظر دهید

۳ نظر
محسنی
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹، ۱۷:۱۲
همه ی عالم و آدم شخصیت امیر قلعه نویی را می شناسند, ایشون رئیس مافیا و دست های پشت پرده است.

ناصرخان حجازی از دست این نامرد و دارو دسته اش چه کشید.
این حنا برای کسی رنگی نداره.

بلند بگو:
رئیس مافیا کیه
۹
Arash
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹، ۰۱:۳۸
فقط میتونم بگم چقد خوبه ای آی اسپرت... رک و به صراحت حقایق رو میگه
ع
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹، ۰۳:۵۷
کس کش اگه شروع بشه همه چی درست میشه عنتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر