فهرست
برای سرزمینی که عشق در آن جاری بود
برای سرزمینی که عشق در آن جاری بود

برای سرزمینی که عشق در آن جاری بود

آی اسپورت - چه شده چه اتفاقی افتاده؛ در سرزمین مهر و دوستی، در خاک مرام و پهلوانی، در جایی که مدعی عشق و محبت هستیم چه شده؟ مهرداد میناوند در بستر بیماری است و این ویروس لعنتی، ۸۰ درصد ریه او را درگیر کرده. یک هموطن، بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی، مردی که با او خاطرت خوشی داریم و از همنشینی با مهرداد لذت می‌بریم در بستر بیماری است.

در سرزمینی که ما ادعای عشق در آن داریم، بی‌مهری در این شرایط و حمله به ساحت مردی که زیر چادر اکسیژن است و پزشکان می‌گویند برای سلامتی‌اش باید دعا کنیم روا نیست. این بی حسی دردناک و مرگ عاطفه، این فحاشی‌های رکیک و آرزوهای بد در حق دیگران در سرزمین ما مد نبود. اینکه ما دمده شده‌ایم یا نه بحث امروز نیست؛ فقط گلایه از عشق بی‌پایانی است که در این مملکت موج می‌زد و امروز نمی‌خواهیم بگوییم دیگر نیست؛ که فقط کمرنگ‌تر از گذشته شده و دوست داریم از بی‌رحمی‌اش نگوییم؛ چون قضیه خیلی دارد ترسناک می‌شود؛ ما واقعا آدم‌های بی‌رحمی شده‌ایم؟

این طغیان احساسات غلط، یادآور زمستان سرد و طولانی این روزهاست. دلمان بدجوری گرفته و از پشت شیشه‌های مه گرفته، به ایران می‌نگریم؛ به ایران زیبا به ایران دوست داشتنی، به ایران مهربانی که جانمان را برایش می‌دهیم؛ بر ما چه گذشته که حداقل مهربانی را از هم دریغ می‌کنیم؟ احساس دوست داشتن و حس غریزی آدمیت به همه ما نهیب می‌زند به وقت گرفتاری و درد، اگر همراه نیستیم لااقل سربار، فحاش و بددهن نباشیم.

برای مهرداد میناوند عزیز آرزوی سلامتی داریم. بلند شو پسر، بیا سر به سر ما بگذار، شوخی کن، بخند. بیمارستان جای تو نیست...

۶ ۲  
آی اسپورت
2021-01-21 13:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مسعود
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹، ۰۹:۵۶
انشاالله که زودتر خوب میشه براش دعا میکنیم
محسن
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹، ۲۳:۵۷
الان که این نظر را مینویسم یه هفته از درگذشت میناوند گذشته.دیشب داشتم فیلم افاضات مرحوم را در مورد رحمتی میدیدم.پنگوئن!!!! یه باره و دوباره و چندباره گفت!!!! به نظر نویسنده متن،مثلا هوادار استقلال باید چه واکنشی داشته باشه؟؟؟شما بگو،یه نفهم مثل من میگم چشم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر