فهرست
ضعف پرسپولیس؛ بدون سیدجلال، بدون کلین شیت
ضعف پرسپولیس؛ بدون سیدجلال، بدون کلین شیت

ضعف پرسپولیس؛ بدون سیدجلال، بدون کلین شیت

آی اسپورت- پرسپولیس باز هم بدون جلال حسینی، نتوانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد. بازی با استقلال خوزستان، آخرین بازی بود که جلال حسینی در ترکیب پرسپولیس قرار نگرفت و اتفاقا، پرسپولیس در همان هفته هم گل خورد. پرسپولیسی‌ها در ۱۰ هفته اول لیگ برتر، فقط یک بازی سیدجلال را در اختیار داشتند و نسبت به فصل پیش هم آمار دفاعی‌شان افت محسوسی کرد.

با بازگشت سیدجلال، آمار دفاعی خوب پرسپولیس هم برگشت. از بازی با نفت تهران در جام حذفی، پرسپولیس و سیدجلال در کنار هم آمار فوق العاده‌ای ثبت کردند و در ۷ بازی لیگ برتر و یک بازی جام حذفی، هیچ گلی نخوردند. برانکو امروز مقابل بادران لیگ یکی، تصمیم گرفت به بهترین مدافع تیمش استراحت دهد و پرسپولیس، بدون سیدجلال باز هم گل خورد.

پرسپولیس در حضور سیدجلال، همچنان رکورد ۷۲۰ دقیقه گل نخوردن را در اختیار دارد اما بدون او، آخرین بار ۱۶ شهریور و در هفته پنجم لیگ برتر توانست بدون گل خورده بازی را تمام کند! آمار گل نخوردن پرسپولیسی‌ها، ارتباط پررنگی با حضور سیدجلال در زمین دارد و درخشش خلیل‌زاده یا انصاری، بدون حضور کاپیتان در ۴ بازی آخر لیگ و حذفی نتوانسته کلین شیتی برای پرسپولیس داشته باشد.

90tv

۸۳ ۱  
آی اسپورت
2017-12-15 18:56:00
نظر دهید

۱ نظر
حاجی داری چیکار میکنی، بیا دیگه...
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۵
تصور پرسپولیس بعد سید جلال واقعا سخته. یکی از معدود بازیکنایی هست که با تعصب به معنای واقعی بازی میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر