فهرست
سروش به دنبال گل چهارم در مقابل استقلال
سروش به دنبال گل چهارم در مقابل استقلال

سروش به دنبال گل چهارم در مقابل استقلال

آی اسپورت - دیدار فولاد و استقلال فردا در حالی برگزار می‌شود که چهره ویژه خوزستانی‌ها، سروش رفیعی خواهد بود. کسی که تا زمستان  با پیراهن فولاد بازی خواهد کرد و پس از آن راهی پرسپولیس خواهد شد. او تاکنون 10 بار مقابل استقلال به میدان رفته و حالا به احتمال زیاد در ترکیب اصلی تیم پورموسوی جای خواهد داشت.

رفیعی در 10 تقابل قبلی 3 گل زده که همگی در ورزشگاه آزادی بوده‌اند! او در لیگ چهاردهم تک گل پیروزی بخش فولاد را وارد دروازه آبی‌ها کرد و سپس در لیگ پانزدهم با پیراهن تراکتورسازی با دریبلی استادانه، دروازه رحمتی را گشود. سروش پس از آن گل خوشحالی نکرد و بسیاری این موضوع را تمایل به استقلال عنوان کردند اما او چند ماه بعد راهی پرسپولیس شد.

آخرین گل رفیعی به استقلال در لیگ شانزدهم با پیراهن پرسپولیس بود. در دیداری که با پیروزی استقلال خاتمه یافت، رفیعی در دقیقه 4 توانست گلزنی کند تا نامش در بین گلزنان دربی هم جای بگیرد.

نکته قابل توجه این که به جز بازی دربی، سروش هرگاه مقابل استقلال گل زده، تیمش در آن بازی پیروز شده است. همچنین گلزنی با پیراهن سه تیم مختلف به یکی از بزرگترین تیم‌های ایران، کار بزرگی است که هافبک خلاق و خوش‌تکنیک فوتبال ایران موفق به انجام آن شده و حال امیدوار به تکرار می‌باشد.

ورزش 3

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-08-21 15:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۶
خخخخخخخخ
۱
حسین آبی
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۳۸
بزنه بهتره چون بعدش با گل فرشید همه چیز شروع میشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر