فهرست
منصوریان: استرس از دست رفتن برد داشتم
منصوریان: استرس از دست رفتن برد داشتم

منصوریان: استرس از دست رفتن برد داشتم

آی‌اسپورت- سرمربی استقلال بعد از اولین برد لیگ هفدهم در نشست خبری پایان بازی شرکت کرد. صحبت‌های علیرضا منصوریان را می‌خوانید:

به این سه امتیاز نیاز داشتیم

از نتیجه بازی راضی هستیم. به این سه امتیاز نیاز داشتیم. برخی از دقایق در نیمه دوم از تیم راضی نبودیم. بازیکنان برای کسب این سه امتیاز استرس داشتند و این موضوع باعث شد تا نظم تیمی به هم بریزد. در نیمه اول فوق العاده خوب بودیم و می‌توانستیم در 15 دقیقه اول به گل دست پیدا کنیم. 2 تا موضوع برای ما خوشایند بود. اولین موضوع ثبت کلین شیت بود و دومین موضوع نیز به کسب پیروزی باز می گردد.

نگران از دست دادن برد بودیم

در برخی از دقایق نگران بودیم که برد را از دست بدهیم و به همین دلیل در نیمه دوم ریتم ما تغییر کرد. در دقایق آخر اما خط هافبک ما و منتظری مالک بازی بودند. با حضور جباری ریتم تیمی بهتر شد و مالکانه بازی کردیم. علاقه داریم فوتبال تماشاگر پسندی را به نمایش بگذاریم. اگر بخواهیم جوانمردانه صحبت کنیم، در چند موقعیت فرصت گلزنی داشتیم و تیم مسلط زمین بودیم. من و گل محمدی در بد روزهایی به هم می‌خوریم. قبل از بازی نیز این موضوع را به او گفتم. به این کادرفنی احترام می‌گذارم و آنها را قبول دارم.

نتیجه مهم است

در 10 سال آینده کسی سبک بازی را به یاد نمی‌آورد و همه می‌گویند نتیجه بازی هفته گذشته ما چه بود. امیدوارم با بازگشت چند بازیکن در هفته آینده، بهتر شویم. همچنین جباری در حال آماده شدن است و طی چند هفته آینده، جباری 4 سال گذشته را خواهیم دید.

۶ ۴  
آی اسپورت
2017-08-11 23:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
منتقد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۲
قبلا استاد میگفت به کلی شیت و این چیزا فک نمیکنه...در ضمن استاد ما ده سال گذشته به سبک بازی استانکو و دینزلی که فک میکنیم باز لذت میبریم. استاد سبک بازیش واقعا معرکه است. نیمه دوم تراکتور سه تا گل مسلم نزد.شانس آورد تعویض های اشتباهش تیم رو به فنا نداد. استاد در هر شرایطی میخواد به این سه نفر نیمکت بازی بده کاری به جریان بازی هم نداره. خدایا استاد رو برا ما حفظ کن.
دیاکو
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۵۸
در 10 سال آینده کسی سبک بازی را به یاد نمی‌آورد و همه می‌گویند نتیجه بازی هفته گذشته ما چه بود!

بله شش تای العین ماندگار :))))
از ارتفاع میترسم اما
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۰۹
دکل نوردها را دوست دارم!
قشقایییییییییییی
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۲۹
همونطورکه بازی ۵ هیچ باخته ی شما به الغرافه ماندگاره همونطورکه باخت به قشقایی ماندگاره‌،همونطورکه ثانیه ی هشت ازمس سرچشمه گل خوردنتون ماندگاره،همونطورکه چهار دربی پی درپی باختنتون ماندگاره،آره خیلی چیزها ماندگاره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر