فهرست
دیسلایک روز؛ این دعوا را تمام نمی‌‍کنید؟
دیسلایک روز؛ این دعوا را تمام نمی‌‍کنید؟

دیسلایک روز؛ این دعوا را تمام نمی‌‍کنید؟

آی اسپورت - هنوز بازی تیم ملی مقابل بحرین به پایان نرسیده بود که طرفداران و مخالفان کی‌روش در ایران در فضای مجازی به جان هم افتادند. طرفداران سرمربی سابق تیم ملی از این می‌گفتند که پس از سال‌ها اقتدار و نباختن به تیم‌های عربی، با رفتن او دوباره به عقب برگشته‌ایم و باید مقابل عمان و بحرین هم نگران باختن باشیم. مخالفانش هم معتقد بودند همین که تیم ملی دیگر صرفا دفاعی بازی نمی‌کند یک قدم رو به جلوست! طرفداران کی‌روش به ویلموتس حمله می‌کردند که در اولین بازی سخت با تیم ملی، شکست خورده و مخالفانش، آنهارا به باخت به لبنان و ازبکستان ارجاع می‌دادند! خلاصه این که انگار قرار نیست این ماجرا در ایران به فراموشی سپرده شود. نکته مهم در دعوای دوطرف بی‌منطق بودن آنها بود. هواداران کی‌روش در حالی از باخت تیم ملی با ویلموتس، آن هم بعد از فقط 5 بازی انتقاد می‌کردند که یادشان رفته بود تیم ملی با کی‌روش بعد از دو سال به لبنان و ازبکستان باخته بود! مخالفان کی‌روش هم هیچ انتقادی را به ویلموتس وارد نمی‌دانستند و معتقد بودند که این باخت چیز مهمی نیست و در فوتبال اتفاق می‌افتد! در این میان هواداران برانکو هم که پرسپولیسی بودند وارد ماجرا شده بودند و به سهم خود آتش دعوا را تند و تیزتر می‌کردند. نکته بامزه ماجرا اما جاست که هر 3 مربی آخرین امتحان‌های خود را با نمره‌ای بد پس داده‌اند. برانکو بعد از پرسپولیس به الاهلی عربستان رفت و بعد از 5 بازی اخراج شد، مارک ویلموتس از پس اولین امتحان نسبتا دشوار تیم ملی برنیامد و تیمش در بحرین باخت و تیم کارلوس کی‌روش یعنی کلمبیا هم دیشب ساعتی بعد از باخت ایران، با نتیجه عجیب 3-0 مغلوب الجزایر شد و بلافاصله هشتک «کارلوس اوت» در کلمبیا داغ شد! هواداران این 3 مربی در ایران اما همچنان سنگ آنها را به سینه می‌زنند و به هواداران طرف مقابل توهین و فحاشی می‌کنند. با این وضعیت 100 سال دیگر هم در ایران طرفداران این مربی‌ها را می‌بینیم که در فضای مجازی با هم دعوا می‌کنند و به هم فحش می‌دهند.

  ۳  
آی اسپورت
2019-10-17 23:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سیامک
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، ۲۳:۴۹
خفه شید بابا حالا خوبه حروملقمه های دلال موزامبیکی شروع کردند! اون موقع هم همینطور بود اون مرتیکه شارلاتان بر علیه برانکو و پرسپولیس حرف میزد بعد رسانه ها به برانکو میگفتند کوتاه بیا!
۲
فرامرز
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸، ۰۰:۲۱
یک سئوال آیا ممکنه این طرفدارای کی روش در واقع طرفدارای تیم ملی باشند؟ اگر اینطوری باشه، شما دارید می گید منتقدها خفه شن تا تیم ملی راحت باشه، خوب عین این حرفها رو هم کی روش می زد که بهش می گفتند مستبد و غیره. برای اینکه صدای بقول خودتون طرفدارای کی روش رو خفه کنید باید روی موفقیت تیم ملی تمرکز کنید، اگر تیم ملی بازیهاش رو ببره منتقدان ساکت میشن، اگر هم ببازه فرقی نمی کنه مربی کی باشه.
فرهاد
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۲۶
جالبه سر دسته این کار خود ای اسپورت است بعد هر برد تیم ملی کلی طعنه به کیروش میزند مثل بعد بازی با مالدیوکهگفت تیم ملی اندازه 3 سال کیروش گل زد بعد زمانی که نوبت کری خوانی طرفداران کیروش می رسد می گوید بس کنید . منتظر بمانیم تا خود ای اسپورت رسوا شود
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر