فهرست
سپاهان هم تهدید به کناره‌گیری از جام حذفی کرد
سپاهان هم تهدید به کناره‌گیری از جام حذفی کرد

سپاهان هم تهدید به کناره‌گیری از جام حذفی کرد

آی اسپورت - سازمان لیگ اعلام کرد همواره در بازی‌های جام حذفی به دلیل تک مسابقه بودن قانون ۵۰-۵۰ برای تماشاگران دو تیم در نظر گرفته خواهد شد و این موضوع در دیدار نیمه نهایی این رقابت‌ها بین سپاهان و پرسپولیس نیز رعایت می‌شود؛ تصمیمی که مخالفت جدی اصفهانی‌ها را به همراه داشته است.

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان یکشنبه شب در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ضربه آزاد شبکه اصفهان در واکنش به تصمیم سازمان لیگ گفت: «هم باشگاه و هم مسؤولان ذی‌ربط در استان، با تقسیم ۵۰ درصدی سکوهای ورزشگاه نقش جهان در نیمه‌نهایی جام‌حذفی مخالف هستند. اگر تصمیم قطعی بر انجام بازی نیمه نهایی جام حذفی از سوی سازمان لیگ به این شیوه گرفته شود، از جام‌حذفی کنار می‌کشیم. فردا در تهران این موضوع را پیگیری می‌کنیم؛ مطمئن هستم حتی باشگاه پرسپولیس هم از این تصمیم عجیب خبر نداشته است!»

با وجود واکنش‌های مختلف باشگاه سپاهان به این تصمیم طی روزهای اخیر، سازمان لیگ همچنان اعلام کرده در سال‌های اخیر قانون ۵۰-۵۰ در تمام بازی‌های جام حذفی رعایت شده و نمی‌توانند بازی سپاهان و پرسپولیس را از تصمیمی که در صورت‌جلسه سازمان لیگ به ثبت رسیده، مستثنی کنند. در روزهای گذشته داماش گیلان هم مدعی شده بود که در اعتراض به قضاوت بازی این تیم مقابل نیروی زمینی در بازی پلی آف صعود به لیگ یک، در فینال جام حذفی شرکت نخواهد کرد.

۴ ۶  
آی اسپورت
2019-05-20 01:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
حسن
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۴۷
گرخیدن، بچه ننرها
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۲:۱۱
اونجای بابای آدم حالی بند اگر کنار نکشی :)
هوادارای پرسپولیس مخصوصا اصفهانی ها زود جایگاه پرسپولیسو پر کنید که بعدش حمله کنیم جایگاهای سپاهانیا رو هم بگیریم.
فرهاد
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۳۱
نمونه بارز بی منطقی و پررویی هواداران پرسپولیس این اقا است کسی که بجای داشتن منطق و حس حقیقت طلبی فقط اگر بی قانونی به نفع تیمش بود زبان به تحسین وا می دارد. اگر این جریان برعکس بود داد و فغان همین تو و امثال تو بود که فدراسیون اصفهانی را به حمایت از سپاهان متهم می کرد ولی الان قانون بی امضا و خاک خورده که در جهت حمایت از تیمت بیرون امده را منطقی می دانی. این را بدان اگر نود درصد ورزشگاه را به تیمت بدهند اولا سپاهان می برد ثانیا تعداد سپاهانی ها بیشتر است فکر کردی اینها که به ورزشگاه اصفهان می ایند در جهت حمایت از پرسپولیس اصفهانی هستند؟ هر چقدر جام کثیف هم بگیرید باز هم در برابر عظمت سپاهان پشیزی بیش نیستید
۱
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۵:۴۳
از ترس چیزته کسگم:)))
۳
...
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۲۰
به جهنم بکشین کنار. اینکه هر تیمی که قانون رو دوست نداره تهدبد به کناره گیری کنه که نمیشه.
۳
سپاهانی
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۵۹
بسیار تصمیم عالی، هوادارا پشتتونن، سپاهان جام ندیده نیست و این توهین رو نمیپذیره.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر