فهرست
پنجمین امتیاز هدر رفته؛ آسیا علیه پرسپولیس
پنجمین امتیاز هدر رفته؛ آسیا علیه پرسپولیس

پنجمین امتیاز هدر رفته؛ آسیا علیه پرسپولیس

آی‌اسپورت- بازی کردن در لیگ برتر بعد از بازی‌های آسیایی، تا به حال ۵ امتیاز از پرسپولیس گرفته است. دیدار مقابل پیکان، چهارمین مسابقه‌ای بود که پرسپولیس بعد از بازی در لیگ قهرمانان آسیا، باید به فاصله‌ای کمتر از یک هفته در لیگ برتر هم بازی می‌کرد. مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از سه اسفند سال قبل شروع شد و حالا پرسپولیس در جمع چهار تیم برتر این رقابت‌ها حضور دارد. رقابت در دو تورنمنت نفس‌گیر و مهم، امان تیم برانکو را بریده است. پرسپولیس که در این مدت هوادارانش را به پیروزی عادت داده، در نیمی از مسابقاتی که بعد از بازی‌های آسیایی بوده، پیروز نشده است. 

پرسپولیس ده اسفند ۹۵ در بازی که مهمان بود، سه بر دو الوحده را شکست داد. شاگردان برانکو چهار روز بعد مجبور بودند در لیگ برتر هم در زمین نفت تهران، با این تیم مسابقه بدهند. دیداری که در نهایت با برد دو گله پرسپولیس به پایان رسید. این تیم در ۲۱ فروردین هم در آزادی به مصاف الریان رفته بود که مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید. پرسپولیس پنج روز بعد برای بازی در لیگ برتر مجبور بود تا تبریز سفر کند تا مقابل ماشین‌سازی قرار بگیرد. دیداری که باز هم پرسپولیس برنده مسابقه بود. ولی با ادامه موازی‌ بودن برنامه لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر، تاثیرات آن در نتایج پرسپولیس هم نمود پیدا کرد و آن‌ها امتیازات دو دیدار بعدی را از دست دادند. پرسپولیس ۴ اردیبهشت با الهلال در عمان بازی کرده بود. پنج روز بعد هم در آزادی پذیرای ذوب‌آهن بود. پرسپولیس نه دیدار آسیایی‌اش را برد و نه بازی در لیگ برتر. 

تیم برانکو برای رسیدن به جمع چهار تیم برتر آسیا هم لیگ برتر را فدای آن رقابت‌ها کرد. پرسپولیس در دیدار مقابل الاهلی با تمام قوا ظاهر شد و حریف را گل‌باران کرد. ولی در بازگشت به لیگ، مجبور شد به بازیکنان اصلی‌اش استراحت بدهد. اتفاقی که سه امتیاز شیرین را از پرسپولیس گرفت. پرسپولیس که پنج روز قبل در آسیا بازی داشت، در دیدار مقابل پیکان شکست خورد تا در کورس صدرنشینی، از پارس‌جنوبی‌جم عقب بیافتد. دیدارهای فرسایشی آسیا و خستگی بازیکنان، تاثیرش را روی نتایج تیم در لیگ برتر گذاشته است.

90tv

۷۳ ۶  
آی اسپورت
2017-09-18 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
هوادار متوهم پرسپولیس
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۵۴
خخاااااکن پیکان رو هم نمیتونن شکست بدن اونوقت میگن مدعی قهرمانی آسیا هستن خخخخخخ
سوت بلبلی
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۲۸
بشین تو تشت اب یخ؛ طرف تیمش گرون ترین تیم لیگه 6 بازی 1 گل و 4 امتیاز امروز شفا پیدا کرده خخخ وضعیت تون واقعا رقت بار شده لااقل یه کم شرم کنین
۲
الغرافه 5 ...1
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۰۷
آرزوی فینال رو به گور خواهند برد ....
مهدی ما گل میزنه
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۰۴
برید دعا کنید مثل هوادارای ی تیم نمیگید«اههه اینم ی باخت دیگه»

اگر شش تایی شرمنده
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۰۵
اگر شش بازی یک گل زدی خخخخ

اگر شش بازی ۴ امتیاز خخخخخخ خخخ

اگر شش بازی رده پانزدهمی با گل خورده کمتر خخخخخخخخخ
وحید پرسپولیسی
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۴۰
قهرمان آسیا و لیگ میشیم.. حالا نگاه کن.. این تیم پایان رویایی ای خواهد داشت.. خودتو برای اونروز آماده کن.. غمتون پایان نخواهد داشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر