فهرست
نگرانی برانکو؛ شرایط سختی داریم
نگرانی برانکو؛ شرایط سختی داریم

نگرانی برانکو؛ شرایط سختی داریم

آی اسپورت – پرسپولیس روز دوشنبه پیش رو باید در بازی برگشت مقابل الدحیل قطر بایستد. به همین دلیل تمرینات این تیم با جدیت و تلاش بیستری در حال پیگیری است. برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در پایان تمرین امروز صبح تیمش با خبرنگاران صحبت کرد:

شرایط سختی داریم

وضعیت تیم خیلی سخت است و وضعیت ماهینی و رسن نامعلوم است. همچنین سیدجلال از ناحیه پایین زانو درد داشت و سیامک هم محروم است. ما شرایط سختی داریم و می‌دانید که سیامک نعمتی هم محروم است، اما درباره وضعیت مصدومان باید بگویم تا فردا همه چیز مشخص می‌شود.

مصدومان الدحیل می‌رسند

بازیکنان مصدوم الدحیل به بازی برگشت می‌رسند. کاپیتان این تیم که مقابل ما بازی نمی‌کرد به بازی برگشت می‌رسد، اما یک بازیکن دارند که پایش شکسته و او در این بازی هم غایب است، اما کاپیتان این تیم حتی برای تیم ملی کشورش هم بازی کرد.

تا دوشنبه فرصت داریم

اگر مصدومان نرسند بدون آن‌ها بازی می‌کنیم! ما ۲۰ بازیکن داریم و گزینه‌ها را بررسی خواهیم کرد البته ما تا دوشنبه فرصت داریم تا شرایط را بسنجیم، اما به هر حال مشکل بزرگی داریم. من بعد از بازی رفت هم گفتم که ما به حمایت هواداران نیاز داریم و روی آن حساب زیادی کردیم و امیدوارم که ورزشگاه پر از تماشاگر باشد تا از ما حمایت کند.

گرشاسبی قول پاداش داد

طبیعی است که آن‌ها پتانسیل مالی زیادی دارند و نسبت به ما شرایطشان خیلی خوب است، اما امروز آقای گرشاسبی به بازیکنان قول داد که در صورت عبور از این مرحله به آن‌ها پاداش خواهد داد هر چند که در بحث مالی مدیران باشگاه تلاش خودشان را انجام دادند، اما این را باید بگویم که بازیکنان پرسپولیس برای پاداش بازی نمی‌کنند چرا که آن‌ها برای افتخارآفرینی به میدان می‌روند، چون برای هر بازیکنی افتخار است که به عنوان نماینده کشورش در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

هم ما شانس داریم هم استقلال

تا قبل از اتمام بازی برگشت هر دو تیم شانس صعود دارند، اما کار هم برای ما و هم برای استقلال سخت است، اما تا زمانی که بازی به پایان نرسد، شانس صعود خواهیم داشت.

 

 

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-09-14 12:30:00
نظر دهید

۴ نظر
پیام
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۳۷
اگر ماهینی و رسن به بازی نرسن. واقعا پرسپولیس کار خیلی خیلی سختی داره. نعمتی هم محرومه. مجبوره از طاهرخانی جای رسن و مصلح جای ماهینی استفاده کنه.
خدا مسبب این وضع فعلی پرسپولیس رو لعنت کنه.
nima bagheri
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۵۶
شخص وزیر و آقای طاهری که الان هم مثل تمام مریدران قبلی ذره ای پاسخگو نیست اگر علیه طاهری و توفیقی و افتخاری اعلام جرم می شد این درس عبرتی می شد برای مدیران بعدی یا حتی قبل تر فتح الله زاده و رویانیان
۹
امید از تفت
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۱۱
انشاأالله با حمایت هواداران صعود می کنیم. صعود کردیم که بی نهایت خوشحال میشیم، یک درصد هم صعود هم نکردیم فدای سر همه پرسپولیسی ها
علی پرسپولیسی
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۱۸
با تو نگرانی نداریم پروفسور . نتیجه هرچی شد به تو و تیمی که ساختی افتخار میکنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر