فهرست
فراخوان پرسپولیس: وعده ما فردا شب
فراخوان پرسپولیس: وعده ما فردا شب

فراخوان پرسپولیس: وعده ما فردا شب

آی اسپورت - باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در اطلاعیه‌ای از هواداران خود خواست با حضور پرشور خود در ورزشگاه آزادی، در بازی خداحافظی و بدرقه تیم ملی برای حضور در مسابقات جام جهانی که در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی ازبکستان خواهد رفت، حضوری پرشور داشته باشند.در این اطلاعیه آمده :

اکنون زمان آن رسیده است که فوتبال ایران با قدرت نمایی دوباره خود، نام کشورمان را در این عرصه، بلند آوازه کند. اینک با توانایی‌های ملی‌پوشان کشورمان و حمایت همه جانبه مردم، به رقابت‌های جام جهانی دعوت شدیم تا بار دیگر با اقتدار در این دوره از مسابقات شرکت کنیم. تیم ملی در یک بازی خداحافظی مقابل تیم ملی ازبکستان به استقبال رقابت‌های جهانی در روسیه خواهد رفت. باشگاه پرسپولیس همپای تمام خانواده فوتبال، حمایت همه جانبه خود را از تیم ملی فوتبال ایران اعلام می‌کند و از تمامی اهالی فوتبال به ویژه هواداران میلیونی پرسپولیس دعوت به عمل می‌آورد تا با حضور در ورزشگاه آزادی و اعلام حمایت خود، موجبات موفقیت‌های تیم ملی فوتبال کشورمان و سربلندی ایران عزیز در فوتبال را فراهم آورند.

وعده ما ساعت 20:45 دقیقه شنبه شب، بیست و نهم اردیبهشت 1397 در ورزشگاه آزادی.

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-05-18 17:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
عباس اسماعیل بیگی
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۱۱
ب ر ب ب
۲
امید از تفت
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۴۲
الان وقت حمایت قاطعانه و عاشقانه پرسپولیسی ها از تیم ملی است. همه مردم ایران باید حمایت کنند و انرژی مثبت را به سمت تیم ملی بفرستند.
۵
آنتی لنگ
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۲۴
فراخوان لنگ به ساندوییچ کالباس مونده هدایتی اوففففف
۳ ۱
!!!
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۵۲
بیرون ورزشگاه فندک هم میدن البته مثل دفعه قبل اومدین دیدین فندک نیست نذارین و برگردین خونه هاتون درضمن پول کالباس رو هزینه کردیم واسه داورا
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر