فهرست
راه قهرمانی پرسپولیس؛ پیروزی بر اصفهانی‌ها
راه قهرمانی پرسپولیس؛ پیروزی بر اصفهانی‌ها

راه قهرمانی پرسپولیس؛ پیروزی بر اصفهانی‌ها

آی اسپورت - دیدار پدیده و سپاهان با برتری یک گله شاگردان امیر قلعه‌نویی به پایان رسید تا طلایی‌پوشان با 29 امتیاز در صدر جدول قرار بگیرند. آنها در حالی به صدر رسیدند که یک بازی عقب‌افتاده با پرسپولیس دارند؛ پرسپولیسی که روز گذشته با برتری مقابل ماشین سازی توانست به رده سوم بازگردد. پرسپولیسی‌ها به جز سپاهان یک بازی عقب‌افتاده دیگر نیز دارند که آن هم برابر ذوب‌آهن اصفهان خواهد بود و همین موضوع فرصت بسیار خوبی را در اختیار شاگردان برانکو ایوانکوویچ قرار می‌دهد تا بتوانند با برتری در این 2 مسابقه به رده نخست برسند.

آنها هم اکنون 24 امتیاز دارند و سه‌شنبه هفته آینده در تهران میزبان ذوب‌آهن خواهند بود. ذوبی‌ها پس از انجام 13 بازی در رده چهاردهم جدول جای دارند اما با این حال حضور علیرضا منصوریان باعث شده تا جذابیت تقابل این تیم با سرخپوشان پایتخت بسیار زیاد باشد. 5 روز بعد نیز برابر سپاهان اصفهان قرار می‌گیرند. بازی با اصفهان در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد و سپاهانی‌ها فرصت این را دارند تا با استفاده از امتیاز میزبانی، اجازه ندهند پرسپولیس به صدر جدول برسد.

ورزش 3

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2018-11-30 19:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
فرهاد
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۶
بتونه و ببره
امید
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۳
قلعه نوعی استاد هوچیگری و... ان از بازی نساجی اینم از این بازی متاسفانه گزارشگر بازی افتضاحه و چطوری اجازه میدن ایشون با این وقاحت گزارش کنه تمام تیم های حریف تحقیر میکنه میگه سپاهان باید هفت هشتا میزد خخخ یادشون افتاده سپاهان یازده سال پیش فینال آسیا بوده خوبه یادمون نرفته یازده نفری تو دفاع بودن بهترین فینالیست های اسیا شایسته ترین ها پرسپولیس برانکو و ذوب اهن ابراهیم زاده بودن که با شایستگی رفتن فینال آسیا
۲
امید از تفت
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۳
انشاالله دوتاییشون را می بریم. فقط خدا کنه دیگه مصدوم ندیم و نعمتی هم برسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر