فهرست
علیپور لژیونر شود، گوچی پرسپولیسی می‌شود!
علیپور لژیونر شود، گوچی پرسپولیسی می‌شود!

علیپور لژیونر شود، گوچی پرسپولیسی می‌شود!

آی اسپورت - گفته می‌شود رضا قوچان‌نژاد قصد دارد فوتبالش را در ایران دنبال کند و ظاهراً با دو پیشنهاد خوب لیگ برتری مواجه شده است. یکی از این تیم‌ها تراکتورسازی تبریز است که اشکان دژاگه و مسعود شجاعی، دوستان صمیمی گوچی در آن توپ می‌زنند. اما یکسری مشکلات و حواشی به وجود آمده در این تیم در فصل تازه به اتمام رسیده کمی قوچان‌نژاد را مردد کرده است.

دیگر تیمی که گفته می‌شود خواستار رضا قوچان‌نژاد است پرسپولیس قهرمان ایران است. باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تابستانی فصل تازه تمام شده نیز مذاکرات مفصلی با رضا قوچان‌نژاد داشت، اما شرط‌های این مهاجم باتجربه به طور کلی این ماجرا را منتفی کرد. این در حالی است که همواره شنیده شده رضا قوچان‌نژاد به تیم پرسپولیس علاقه‌مند است. در همین ارتباط دیروز شنیدیم برانکو بدش نمی‌آید رضا قوچان‌نژاد را در تیمش داشته باشد ولی در صورتی که علی علیپور لژیونر شود!

۱۷ ۲  
آی اسپورت
2019-05-23 21:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۴۲
یکم ار قانون خنده دار و یکشبه 50-50 بنویسید اگر برای تیم دیگری بود که سوژه خوبی برایتان بود الان چون تیم محبوبتان ذینفع است چشم بر شاهکارهای این فدراسیون عتیقه بسته اید جالبه طرفداران منطقی پرسپولیس ( نه عقده ای هایی مانند نویسندگان ای اسپورت) خودشان هم کم کم حالشان از این حمایت ها به هم خورده و خواستار رقابت سالم با بقیه تیم ها هستند ولی عقده ای ها مثل شما فقط زبانشان وقتی دراز است که منفعتی برای تیم عزیزتان نداشته باشد
فرهاد
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۲۱
گوجی خخخخ . یک بازی لااقل از سیدنی می دیدی کیفیت الان این بازیکن را می سنجیدید بعد خبر می زدید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر