فهرست
کنفرانس دربی اصفهان: عدالت رعایت نشد
کنفرانس دربی اصفهان: عدالت رعایت نشد

کنفرانس دربی اصفهان: عدالت رعایت نشد

آی‌اسپورت- سپاهان موفق شد در دربی اصفهان ذوب آهن را با دو گل شکست دهد. نشست خبری مربیان دو تیم در پایان بازی را می‌خوانید:

کرانچار، سرمربی سپاهان: هر دو تیم با انرژی و سرحال بازی کردند. ما بردیم و خوشحالیم، اما ذوب‌‌آهن هم می‌توانست نتیجه را برگرداند و چند موقعیت هم داشت و ما اجازه ندادیم که به گل برسند. اولیویرا روند رو به رشدی دارد و به همین خاطر او را برای این فصل هم حفظ کردیم. در کنار او دو دروازه‌بان جوان دیگر داریم که با رقابت با اولیویرا به شرایط خوبی می‌رسند و می‌توانند آینده سپاهان را تأمین کنند. مسئولان باشگاه با کریمی وارد مذاکره شدند و او هم برای بازگشت به جمع ما چراغ سبز نشان داده و شنیدم که او بعد از بازی‌های ملی می‌تواند به سپاهان بیاید. اما اگر باشگاه و او نمی‌توانند به توافق برسند دیگر ما نمی‌توانیم کاری انجام دهیم.

قلعه‌نویی، سرمربی ذوب آهن: این سه امتیاز در اصفهان ماند و به کرانچار تبریک می‌گویم. زمانی که شما از موقعیت تک به تک با دروازه‌بان حریف استفاده نمی‌کنید، گل می‌خورید. این یک قانون نانوشته است که اگر از موقعیت‌های خود استفاده نکنید، بازنده می‌شوید. ما می‌توانستیم در نیمه اول به گل برسیم، اما امروز یکی از روزهای خوب دروازه‌بان سپاهان بود. من به تماشاگران دو تیم به خاطر جو خوبی که در ورزشگاه ایجاد کرده بودند، تبریک می‌گویم. همچنین به مردم اصفهان بابت این فوتبال زیبا تبریک می‌گویم. تیمی که موقعیت گل ایجاد می‌کند مربی‌اش نباید خیلی دغدغه داشته باشد. ما در دو سه بازی گذشته موقعیت‌هایی داشتیم که حق‌مان کسب سه امتیاز کامل در آنها بود؛ البته چند نقطه ضعف داریم که شاید ایراد از من بوده که نتوانستم آنها را برطرف کنم. یکی از ایرادها نداشتن مهاجم هدف و دیگری دفاع چپ است. به هر حال امروز عدالت فوتبال رعایت نشد و توپ‌های ما که باید تبدیل به گل می‌شدند، وارد دروازه حریف نشدند. ضمن اینکه گلر سپاهان نیز روز خوبی داشت.

۲    
آی اسپورت
2017-08-17 23:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر