فهرست
شایعه روز؛ توافق شجاع با یک تیم قطری
شایعه روز؛ توافق شجاع با یک تیم قطری

شایعه روز؛ توافق شجاع با یک تیم قطری

آی اسپورت - شجاع خلیل زاده که پیش از اعزام تیم به دوحه با مدیران تیم دچار چالش شده بود و از شرایط خود در این تیم گلایه داشت، اکنون مورد توجه یک تیم قطری واقع شده است.

مدافع میانی پرسپولیس که طی دیدارهای اخیر توانست نمایش موفقی در ترکیب این تیم در دیدارهای لیگ قهرمانان از خود به جا بگذارد و با دو گل زده هم سهم زیادی در صعود سرخپوشان داشت، با توجه به بندی در قراردادش شرایط جدایی از این تیم را، علیرغم باقی ماندن دو فصل دیگر از قراردادش داراست.

با این حال شجاع طی روزهای قبل از اعزام تیم به دوحه بارها در تماس با رسول پناه خواهان مذاکره برای مشخص شدن شرایط ادامه همکاری با تیم شده بود که با بی‌اعتنایی سرپرست سرخ‌ها همراه شد، موضوعی که در‌ همان مقطع گلایه این بازیکن را در پی داشت.

اکنون خلیل زاده با تداوم نمایش موفق در ترکیب پرسپولیس توانست شرایط انتقال خود به لیگ ستارگان را هم فراهم کند و بعید نیست طی مذاکرات صورت گرفته او در پایان بازی با النصر به همراه تیم به تهران بازنگردد و کار را برای این انتقال و پایان همکاری با پرسپولیس دنبال کند. 

 

ورزش سه 

  ۲  
آی اسپورت
2020-10-01 17:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ارتش سرخ
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۳۲
لطفا نان حلال سر سفره ببرید، این قلم حرمت داره
اف سی دوپینگ
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۵۶
خبر دلارها در پاتوقشون (ورزش سه)میشینن واسه زمین زدن پرسپولیس نقشه میکشن.چه کردیی با اینها ای برانکوی بزرگ که هنوز کینه دارن!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر