فهرست
نمایش درخشان عزت‌اللهی؛ سعید شماره ۶
نمایش درخشان عزت‌اللهی؛ سعید شماره ۶
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

نمایش درخشان عزت‌اللهی؛ سعید شماره ۶

آی‌اسپورت- سعید عزت‌اللهی در اولین بازی خود در جام جهانی مهره ارزشمندی برای تیم ملی بود. دیدار تیم‌های ایران  و اسپانیا با تک گل دیه‌گو کاستا به پایان رسید تا شاگردان کی‌روش باخت سزاوارانه‌ای را تجربه کنند. در این دیدار سعید عزت اللهی بعد از غیبت مقابل مراکش به ترکیب تیم ملی بازگشت و یکی از بازی‌های خوبش را به نمایش گذاشت.

او که در این بازی کنار امید ابراهیمی دو هافبک دفاعی ما را تشکیل می دادند، در اکثر صحنه‌هایی که اسپانیایی‌ها حمله می کردند، به کمک خط دفاعی آمد. عزت‌اللهی حتی روی یک ضربه ایستگاهی توپ را وارد دروازه حریف کرد که توسط داور مردود اعلام شد. تنها اشتباه هافبک دفاعی تیم ملی روی گل اسپانیا صورت گرفت که شاید، باید در آن لحظه بهتر عمل می‌کرد اما مغلوب هوش بالای اینیستا شد.

عزت‌اللهی در تمام طول ۹۰ دقیقه همانند دیگر بازیکنان تیم ملی روحیه جنگندگی خود را در بالاترین سطح حفظ کرد و با تمام توان به جنگ ماتادورها رفت. او در دوئل با چهره‌های نامی اسپانیا به هیچ عنوان کم نیاورد و تا آخرین لحظه به مبارزه‌اش با فوق ستاره‌های اسپانیایی‌ها ادامه داد.

بغض و اشک عزت‌اللهی در مصاحبه بعد از بازی کاملا مشخص می‌کرد که فرمانده مقتدر تیم ملی در میانه میدان با همه وجود برای این بازی جنگیده اما بخت یار او و هم‌تیمی‌هایش نبود تا بزرگترین نتیجه ادوار تیم ملی از دست برود.

 

ورزش سه

۶ ۱  
آی اسپورت
2018-06-21 02:33:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مارال
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۵۱
سعید عاااالی بود ، راحت و مسلط . واقعا عزت ایرانِ
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر