فهرست
آمار لژیونرها در اروپا؛ متفاوت با جام جهانی
آمار لژیونرها در اروپا؛ متفاوت با جام جهانی

آمار لژیونرها در اروپا؛ متفاوت با جام جهانی

آی اسپورت - در همین نقل و انتقالات تابستانی دیده‌اید شبکه‌های اجتماعی خارجی دائم در حال درج آمار و مقایسه‌اند. سلطه آمار و ارقام بر رسانه‌های ورزشی دنیا چنان پر رنگ است که جزئی‌ترین رخدادهای داخل زمین را در بر می‌گیرد. اما ما در ایران حتی ساده‌ترین بخش آماری که گل‌های ثبت شده است را نادیده می‌گیریم و برنامه‌ها و ویژه‌ برنامه‌های تلویزیونی‌مان فرصت مقایسه نداشته‌اند. ارقام درج شده، تا پایان بازیهای شب گذشته است.

۱- کریم انصاری‌فرد (المپیاکوس)

۴۶ بازی ۲۲ گل = ۴۷صدم

جام جهانی: در پست‌های غیر تخصصی بکار گرفته شد. دم نزد. قهر نکرد. در جام جهانی تنها بازیکن‌ بود که پایش به گل باز شد؛ آنهم دیداری که فقط ۱۶ دقیقه بازی کرد.

۲- سامان قدوس (اوسترشوندز)

۹۳ بازی ۴۱ گل =  ۴۴ صدم

جام جهانی: پنج دقیقه با مراکش (که خطای منجر به برد را گرفت) چهار دقیقه با اسپانیا و ۲۰ دقیقه با پرتغال. نیم‌ساعت، آنهم دور از دروازه با وجود شم گلزنی خارق‌العاده.

۳- کاوه رضایی (شارلروا)

۴۲ بازی ۱۸ گل = ۴۲ صدم

 جام جهانی: خط خورد.

۴- رضا قوچان‌نژاد (هیرنفین)

۷۵ بازی ۳۲ گل =  ۴۲ صدم

جام جهانی: بازی نکرد. طبق گزارش خبرورزشی، اتفاقاتی در رختکن رخ داد و حرف‌هایی زده شد که گوچی نوشت بخاطر شخصیتم و غرورم می‌روم.

ما هم با فضاسازی رسانه‌های نیرومند، همواره خیال می‌کنیم رختکن بی‌حاشیه و برپایه همدلی و اتحاد قلبی بوده. اینکه کسی صدایش در نمی‌آید یا خبری به بیرون درز نمی‌کند، به آن معنا نیست که خبری نیست.

۵- علیرضا جهانبخش (آلکمار)

۱۱۱ بازی ۳۷ گل =  ۳۳ صدم

جام جهانی: ۸۵ دقیقه مراکش، ۱۶ دقیقه اسپانیا و ۷۰ دقیقه پرتغال. سایه‌ای از آنچه طی این سالها در اروپا به نمایش گذاشته.

۶- سردار آزمون (روبین کازان)

۳۰ بازی ۷ گل =  ۲۳ صدم

جام جهانی: سه بازی ۲۷۰ دقیقه کامل در پست تخصصی. منجر به گریه بعد از اسپانیا و خداحافظی بعد از پرتغال. سرمربی هم گفت صحبت می‌کنم برگردد.

۱۱۸ ۲  
آی اسپورت
2018-08-05 14:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ارش
يكشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۲
مهدی رستم پورر مثل همیشه دقیق و عالی
هومن ه.
يكشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۳۴
شماره 6 سوگلی جناب مربی خارجی هستند! اما بقیه افراد نه! جالب اینکه سوگلی روز به روز کیفیتش پایین تر اومده بخاطر ایجادحواشی خودساخته و بازی با اینستاگرام!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر