فهرست
بوفون: من هم مثل کاسیاس به آخر خط رسیده‌ام
بوفون: من هم مثل کاسیاس به آخر خط رسیده‌ام

بوفون: من هم مثل کاسیاس به آخر خط رسیده‌ام

آی اسپورت - جان‌لوئیجی بوفون، سنگربان افسانه‌ای تیم ملی ایتالیا در آستانه بازی  امشب تیمش مقابل اسپانیا در مقدماتی جام‌جهانی 2018 از ایکر کاسیاس، رسیدن به پایان خط و اشتهایش برای پیروزی حرف زد.

بوفون گفت: «نه تنها بازی با اسپانیا در یورو 2016 را فراموش نکرده‌ام. بلکه با هر بار فکر کردن به آن  دچار ترشح اضافه آدرنالین می‌شوم! باید به هر قیمتی به دنبال پیروزی باشیم. اگر با تمام قلب و روحمان بنجگیم، این هدف تحقق می‌یابد. یک سال و نیم به شروع جام‌جهانی مانده و باید با اعمال قدرت، نشان دهیم این تورنمنت چقدر برایمان اهمیت دارد.بازی با اسپانیا نبردی حیاتی نیست اما برتری در آن کارمان را آسان می‌کند.»

بوفون درباره غیبت کاسیاس، سنگربان اسپانیا در ترکیب این تیم گفت: «این اتفاق غم‌انگیز، شاید نشانه‌ای برای رخ دادن اتفاقی مشابه برای من باشد! هر 2  به پایان دوران حرفه‌ای خود رسیده‌ایم. مایلم پایانی خوب داشته باشم. سعی می‌کنم تا حد توان از حرفه مورد علاقه‌ام لذت ببرم.تمرکز من روی رقم زدن بهترین‌ها برای تیم ایتالیاست. فراموش نکنید تنها راه خوشحال ماندن، باقی نگذاشتن روزنه برای افسوس خوردن است.خوشحال می‌شوم موراتا بازی نکند چون  نشان داده مرد بازی‌های بزرگ است اما حتی اگر نباشد هم جای او را  یک مهاجم بزرگ جهانی  می‌گیرد.کاستا در یورو 2016 غایب بود و کیلینی هم فردا در ترکیب نیست اما هر تیم 10 بازیکن دیگر دارند. بازیکنان بزرگ غیرقابل جایگزین ما در لحظات کلیدی به داد  تیم می‌رسند.»

 

کد خبر:9402

     
آی اسپورت
2016-10-06 11:54:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر