فهرست
سپاهان و سایپا؛ به یاد پیروزی های پر گل
سپاهان و سایپا؛ به یاد پیروزی های پر گل

سپاهان و سایپا؛ به یاد پیروزی های پر گل

آی اسپورت - تیم فوتبال سپاهان در حالی به مصاف سایپا می‌رود که تاکنون ۱۳ بار این تیم را در لیگ برتر شکست داده است. دو تیم فوتبال سپاهان و سایپا در تاریخ لیگ برتر ۳۴ بار به مصاف هم رفته‌اند که در این بین سهم سپاهان، ۱۳ پیروزی و سهم سایپا ۹ پیروزی بوده است، ضمن اینکه ۱۲ دیدار دیگر نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.

در مجموع ۳۴ تقابل دو تیم، ۹۲ گل به ثمر رسیده که ۵۴ گل سهم سپاهان و ۳۸ گل سهم سایپا بوده است. بهترین پیروزی سپاهان برابر سایپا پیروزی پنج بر یک فصل نهم در اصفهان بوده که با مربیگری امیر قلعه نویی در سپاهان رقم خورده و در سوی دیگر بهترین پیروزی سایپا برابر سپاهان، پیروزی نتیجه چهار بر یک این تیم آن هم در اصفهان بوده که در لیگ چهارم بدست آمده است. همچنین از دیگر پیروزی‌های پرگل تقابل‌های دو تیم می‌توان به پیروزی چهار بر صفر سپاهان در کرج برابر سایپا اشاره کرد که در لیگ یازدهم رخ داد.

در ۱۷ رویارویی‌ دو تیم در اصفهان ۸ بار سپاهان و ۵ بار سایپا به پیروزی رسیده‌اند و سایر دیدارها با نتیجه تساوی به پایان رسیده است. دو تیم فصل گذشته در هفته اول لیگ به مصاف هم رفتند که آن دیدار با گل‌های ترابی برای سایپا و علیمحمدی برای سپاهان با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

     
آی اسپورت
2018-11-08 17:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر