فهرست
ادعای ممبینی: طراحی پیراهن یک سال زمان می‌خواهد
ادعای ممبینی: طراحی پیراهن یک سال زمان می‌خواهد

ادعای ممبینی: طراحی پیراهن یک سال زمان می‌خواهد

آی اسپورت – هدایت ممبینی جنجالی ترین چهره 24 ساعت اخیر فوتبال ایران است. سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال با صحبتهایی که درباره پیراهن تیم ملی انجام داد حسابی برای خودش جنجال درست کرد. این داور قدیمی، حالا در گفتگو با خبرگزاری فارس توضیحات جدیدی درباره همکاری تیم ملی با آدیداس ارائه داده که بخشهای مهم آن را برایتان نقل می کنیم:

  • برای طراحی پیراهن آدیداس اعلام کرده 9 الی 12 ماه وقت باید صرف شود.
  • برای تنفس بهتر بازیکنان امکان چاپ عکس یوز روی پیراهن ها نبود. به خصوص برای پیراهن های قرمز این کار شدنی نبود.
  • برای گذاشتن یوز ایرانی روی پیراهن باید چاپ صورت گیرد که همین باعث بی کیفیتی پیراهن می شود اما سایر کشورها اگر لوگوی خاصی روی پیراهنشان هست طرح خود پارچه هست اما با به دلیل کمبود وقت نمی توانستیم روی پارچه یوز را طراحی کنیم. برای ما باید برچسب می خورد که باعث بی کیفیتی پیراهن می شد.
  • مگر می شود قرارداد محرمانه منتشر شود؟ کدام فدراسیون در دنیا این کار را انجام می دهد؟  شرایط کشور ما به دلیل تحریم ها و محدودیت های داخلی خاص است. هر شرکتی که قرار باشد اسپانسر تیم ملی باشد می خواهد به سود برسد و اگر بدانند که سودی برای آنها ندارد به سختی قبول می کنند که پیراهن های ما را تامین کنند. 

 

۲ ۳  
آی اسپورت
2018-04-16 12:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
شهرام
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۵۳
آقا بحث زمان هم چرتو پرته!
اینا فقط روشون نمیشه حقایق رو بگن.
رک و مخلص کلام اینکه به خاطر هزار و یک دلیل از شرایط و قوانین عجیب کشور ایران؛ هیچ برند معتبری حاضر نمیشه از تیم ملی ایران اسپانسری کنه!
آدیداس مغزشو خر گاز نگرفته که برای فروش مثلن 100 دست لباس برای تیم ملی، اونم نه همه ی رده ها و فقط بزرگسالان، بدون داشتن فضایی برای تجارت در بازار ایران، نبود کپی رایت و... بیاد و برای ایران لباس منحصر بفرد طراحی کنه؟!
واقن خره؟!!
اگه هم طراحی کنه ایران باید مثه هر مشتری دیگه ای که وقتی سفارش محصول میده و درخواست کاستومایز و سفارشی کردن داره؛ باید پول بیشتری بده و قطعن پول زیادی هم میشه که احتمالن ایران زیر بارش نمیره و بنابراین به ناچار میره و از ژورنال خود آدیداس خرید میکنه.
فدراسیون اگه از همون اول حقیقت رو میگفت و سعی در بزرگ جلوه دادن دستاوردها نداشت الان مشکلی نداشتیم!
باید واقع بین باشیم. پوشیدن لباس برند معتبری مثه آدیداس خودش فوق العاده س. اگه طرح منحصر بفرد برای تیم ملی بود خیلی بهتر میشد ولی به هزار و یک دلیل نمیشه!
متاسفانه امروز دادرزنی نوشته بود بعد جام ملتها و پایان قرارداد آدیداس برمیگردیم به برند داخلی!! و اینم شام آخر ما با مفتبرترین برند ورزشی جهان. دیگه باید با برند مجید و جورابان سر کنیم!
حداقلش این بود تو این قرارداد مثه جیووا و آل اشپورت خبری از فساد و ضد و بند مالی نبود و فقط بحث طراحی مطرحه.
برند آدیداس از نظر کیفیت و تکنولوژی ساخت یکی از بهتریناست و هیشکی به مشخصات فنی پیراهن های این برند نمیتونه ایراد بگیره و برای بازیکنا و کادر فنی در جام جهانی هم همین ویژگی های فنی هست که مهمه نه نقش و نگار روش!
۵
پوريا
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۰۹
اين بيشرف چه فكري با خودش كرده ؟ مردمو احمق فرض كرده ! تو ١٢ ماه يه ساختمان رو طراحي ميكنن و مي سازن ، بعد واسه يه لباس ١٢ ماه وقت لازمه ؟!!! چرا كسي اين قارچ هاي سمي و از فوتبال بيرون نمي ريزه !؟ اين بيسواد كي بازاريابي و اقتصاد خونده كه الان هم تو هيئت رييسه فدراسيونِ هم تو كميته بازاريابي فدراسيون ؟
۶ ۱
اشکان4
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۵۷
معلوم نیست این پست ها رو کی به اینا میده،طرف داور بوده نهایت و ته تهش باید بره تو کمیته داوران
من نمی دونم چه جوری سر از بازاریابی و طراحی پیراهن تیم ملی در میارن؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر