فهرست
چهره روز: سروش و فوتبالِ کارگری!
چهره روز: سروش و فوتبالِ کارگری!

چهره روز: سروش و فوتبالِ کارگری!

آی اسپورت- وقتی نام سروش رفیعی به عنوان جدی‌ترین گزینه زمستانی حضور در پرسپولیس مطرح شد، تردیدهای زیادی در مورد سبک بازی رفیعی و تطابقِ آن با مدل بازی تیم برانکو وجود داشت. خیلی‌ها بر این باور بودند که رفیعی به عنوان یک فانتزیستِ صرف، با مدل مبتنی بر پرسِ شدید بازی تیم پرفسور همخوانی ندارد. بعضی‌ها از سروش به عنوان بالرینی نام می‌بردند که با تمام خوش‌رقصی‌اش در زمین، نمی‌تواند نقشه‌های برانکو را تمام‌و‌کمال در میدان نبرد پیاده کند. سروش رفیعی اما بازیکنِ کم‌کاری که در رسانه‌ها تصویر می‌‎شد، نبود. شرحِ وظایف این بازیکن در تراکتورسازی، به شرکتِ مداوم در هجوم و دفاع ختم نمی‌شد اما شرح وظایفِ جدید، از رفیعی بازیکن متفاوتی ساخت. بازیکنی که  دوندگی و توپ‌ربایی را نیز به بازی‌ تکنیکی‌اش اضافه کرده بود تا ستاره به مراتب کامل‌تری شود. رفیعی تا پیش از این تنها با دریبل‌ها و تکنیک‌ ناب‌اش شناخته می‌شد اما در مسابقه امروز با سپاهان، این بازیکن بارها با جنگندگی در میانه میدان ارتباط بازیکنان سپاهان را قطع کرد و چندین بار تا نزدیکی‌های محوطه خودی عقب رفت تا بخشی از مسئولیت‌های ربیع‌خواه را نیز بر عهده گرفته است. اس‌آرسونِ سرخ‌ها در نبرد امروز نه گلی به ثمر رساند و نه هیچ پاس گلی داد اما با یک بازیِ فداکارانه، نقشِ مهمی در پیروزی تیم برانکو داشت. مردِ جنگجوی امروز پرسپولیس، با شماره 7 در وسط زمین دریبل زد و عرق ریخت. نابغه‌ای سختکوش به نام سروش رفیعی.

۹۵ ۵  
آی اسپورت
2017-02-16 20:20:00
نظر دهید

۵ نظر
فرحان روستای خسروی عربخانه بیرجند
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۷
تیتر خلاقانه ای بود. روح ماركس شاد كردین. خخخخ
۹
هواداران متوهم تراکتوری!
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۴۶
حق باشماس،خیلی ها میگفتن سروش اگه بیاد هارمونی تیم به هم میخوره ولی اونا یادشون نبود برانکو با قلعه نویی و منصوریان خیلی فرق میکنه! اگه یادتون باشه مسلمان هم قبل از اومدن به پرسپولیس اصلا خصوصیات تدافعی نداشت ولی الان مسلمان و رفیعی و احمدزاده هم تو حمله خیلی عالی هستن و هم تو دفاع و پرس...ممنونیم از برانکو که تیمی درست کرده که خیلی از بازیکنا حسرت میخورن که تو این پرسپولیس نیستن
موراتا
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۵۳
این پسر تک خال فوتبال ایران خواهد بود بالاتر از جهانبخش ، آزمون و گوچی
حرف حساب
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۲۱
درسته زحمت کشید ولی امروز حمل توپش زیاد بود و زیاد هم وپ لو داد یا پاس اشتباه داد! اصرار داشت که حتما چند متری توپ رو حمل کنه بعد پاس بده. کاش بیشتر در کارگروهی شرکت کنه!
۸
Majid
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۴۹
یه علی کریمی جدید.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر