فهرست
پنج برد هم کافی نیست؛ شفر به منصوریان نمی‌رسد!
پنج برد هم کافی نیست؛ شفر به منصوریان نمی‌رسد!

پنج برد هم کافی نیست؛ شفر به منصوریان نمی‌رسد!

آی اسپورت – مصاحبه دیروز علی چینی بازخوردهای زیادی داشت که اغلب منفی بودند. او مدعی بود که اگر منصوریان و کادر او در استقلال می‌ماندند، این تیم امروز هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا! امتیازات بیشتری داشت. البته با وضعیتی که منصوریان و دستیارانش در ابتدای فصل ایجاد کرده بودند احتمال رخ دادن چیزی که چینی از آن صحبت کرده خیلی کم است اما واقعیت این است که فصل گذشته این اتفاق رخ داده بود. یعنی تا همین مقطع در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیای فصل گذشته، استقلال امتیازات بیشتری داشت و شرایط بهتری در این دو تورنمنت داشت.

استقلال تا پایان هفته بیست و پنجم لیگ شانزدهم 47 امتیاز گرفته بود و در رده دوم جدول قرار داشت. آبی‌ها با منصوریان تا پایان فصل 57 امتیاز گرفتند و نایب قهرمان شدند اما استقلال شفر تا پایان هفته بیست و پنجم 41 امتیاز دارد و حتی اگر هر 5 بازی باقی مانده خود را هم با پیروزی پشت سر بگذارد 56 امتیازی خواهد شد و به امتیازات استقلال منصوریان در پایان لیگ شانزدهم نخواهد رسید.

استقلال منصوریان فصل گذشته در لیگ قهرمانان هم نتایج خوبی در مرحله گروهی گرفت. آنها تا پایان هفته چهارم 7 امتیاز گرفته بودند و در نهایت با 11 امتیاز در رده دوم گروه قرار گرفتند و به مرحله بعد صعودکردند. اما استقلال شفر تا پایان هفته چهارم 6 امتیاز گرفته و البته در صدر جدول گروه خود قرار دارد. ضمن اینکه کیفیت تیم‌های همگروه استقلال در این دو دوره اصلا قابل مقایسه نیست و مشخص نیست اگر استقلال منصوریان با الهلال و العین و الریان همگروه می‌شد چه اتفاقاتی می‌افتاد!

۱۵ ۷  
آی اسپورت
2018-03-20 18:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
سعید
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۳۶
حالت خوش نیست گویا. مگه از اول فصل شفر سرمربی بوده، با شیرینکاریای اول فصل منصوریان تیم به فنا رفت. داری چیو با چی مقایسه میکنی
علی منصور
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۵۸
فراموش نکنیم منصوریان در تهران دو تیم قدرتمند السد و العین را بدون ادعا شکست داد!
محمد
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۱۴
نتایجش زیاد فرقی با هم ندارن استقلال مربی بزرگ خارجی میخواد
۲
444
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۴
استقلال بازیکنان خوبی داره چه با منصوریان چه با شفر فرقی نداره. به عنوان یه استقلالی بازی تیم منصوریان رو بیشتر میپسندم
۷ ۱
محسن
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۳۳
نتایج پرتعداد را چطور؟از نتایج هم لذت میبردی؟
مجید
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۲۸
اما کیفیت تیم اون بابا با تیم شفر کبیر بسیاراز هم فاصله دارد...فرق بسیار هست بین جان کندن تیم و جان به لب کردن هوادار و ایجاد سبک بازی و دمیدن شخصیت تیمی ولذت بردن از نحوه بازی تیم هم بازیکنان و هم هوادارها...
۸
منتقد
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۳۱
در جواب علی منصور بگم که اما در بازی برگشت آبروریزی تاریخی ایجاد کرد..دارودسته منصوریان و امثال اون دیگه خوابشو رو ببیند که به استقلال برگردن..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر