فهرست
راز گلزنی فرشید؛ نوشته انگیزشی شفر
راز گلزنی فرشید؛ نوشته انگیزشی شفر

راز گلزنی فرشید؛ نوشته انگیزشی شفر

آی اسپورت - استقلال تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال با نتیجه سه بر صفر صنعت نفت آبادان را از پیش رو برداشت تا با کسب دومین برد متوالی اردوی بازیکنان این تیم روحیه مناسبی کسب کنند. در جریان این مسابقه فرشید باقری، طارق همام و الهیار صیادمنش برای آبی پوشان گلزنی کردند. این برتری علاوه بر اولین گل هافبک عراقی و ضربه زیبای ستاره جوان، با گلزنی هافبکی همراه شد که با توجه به پستش در خط میانی کمتر پیش می‌آید فرصتی برای باز کردن دروازه حریف پیدا کند. روی شروع مجدد بازی با ضربه کرنر، اشتباه مدافع حریف به فرشید باقری فرصت داد تا او با ضربه‌ای توپ را از کنار دستان شهاب گردان برای اولین گل آبی پوشان در دقیقه 9 مسابقه عبور بدهد.

1
1

ساعاتی پس از این پیروزی سیدمهدی رحمتی تصویری از رختکن استقلال منتشر کرد که نشان می‌دهد وینفرد شفر آلمانی نقش بزرگی در گلزنی هافبک تیمش داشته است. این سرمربی مسن نوشته‌ای را پشت جوراب بازیکنش قرار داد که نوشته کلمه «گل »روی آن نقش بسته است! پس از پست رحمتی در اینستاگرام، باقری هم این تصویر را منتشر کرد و از تصمیم سرمربی استقلال متعجب شد.

۲۰ ۵  
آی اسپورت
2018-11-30 02:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
کنت دراکولا
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۰۴:۲۹
.
۱
منتقد
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۵۹
رازش سوتی عقیل کعبی بود.این خزعبلات فقط از شوفر برمیاد
heh
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۳
رفته پیش دعا نویس آلمانی
ایمان
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۴
جماعت در خواب....دوستان بجای اینکه بعد بازی این تصاویر رو منتشر کنن قبل بازی منتشر کنن تا ببینیم ب چندتا از بازیکنان انگیزه دادن و بفهمیم بازی چندتا گل داره... میگم ی وقت زشت نباشه تمام بازیکنانا ازین کاغذا همراهشون باشه....بنظرم راههای دیگه ای هم برای حمایت از سرمربی وجود داره ها
۲
.
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۰
خخخخ این کیسه کشا کلا رد دادن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر