فهرست
دو روی سکه طارمی؛ ناکام اما در صدر
دو روی سکه طارمی؛ ناکام اما در صدر

دو روی سکه طارمی؛ ناکام اما در صدر

آی‌اسپورت- طارمی با گلی که مقابل سپاهان زد، شریک مرتضی تبریزی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر شد. تبریزی و طارمی، هر کدام ۴ گل زده‌اند با این تفاوت که تبریزی همه گل‌هایش را در یک بازی زده اما طارمی در سه بازی، توانسته سرنوشت تیمش را تغییر بدهد.

طارمی در سه بازی زمانی که مسابقه با نتیجه صفر-صفر دنبال می‌شده، گل اول بازی را زده و قفل دروازه حریف را باز کرده است. بازی با نفت تهران، گسترش فولاد و سپاهان طارمی گل اول را زد و پرسپولیس را جلو انداخت. فصل پیش هم از ۱۸ گل طارمی، ۸ گل زمانی که بازی صفر-صفر مساوی بود زده شد و آقای گل لیگ برتر، قفل دروازه حریف را شکست. در دو بازی دیگر هم گل‌های طارمی زمانی زده شد که بازی با نتیجه مساوی، یا عقب بودن پرسپولیس در جریان بود.

طارمی فصل پیش در بازی رفت با سپاهان، گل پیروزی پرسپولیس و در بازی برگشت، گل اول بازی را زد. امروز هم با زدن گل اول پرسپولیس، نشان داد مهره سرنوشت ساز برانکو در لحظات سخت و بازی‌های بزرگ است. مهاجمی که می‌تواند زمان گره خوردن بازی، نتیجه را به نفع پرسپولیس عوض کند و کلید قفل دروازه حریف باشد.

البته طارمی در این بازی یک سوی دیگر هم داشت. طارمی که با خروج حسین ماهینی سرانجام کاپیتانی پرسپولیس را بر عهده گرفت، متعاقب این صحنه صاحب یک موقعیت عالی تک به تک روی پاس امیری شد که ضربه او از محوطه شش قدم با واکنش عالی لی اولیویرا دفع شد. طارمی دقایقی بعد در یورشی به دروازه سپاهان مدافعان را از پیش رو برداشت اما در لحظه آخر کم آورد تا توپ به کرنر برود. طارمی بعد از این لحظه با عصبانیت توپ را به تابلوهای تبلیغاتی پشت دروازه سپاهان کوبید تا نشان دهد چقدر از گل نزدن با بازوبند عصبانی است.

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2017-09-21 22:04:00
نظر دهید

۴ نظر
MORTEZA
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۰۰
اگه بیرانوند دورازه بون شد، طارمی هم گلزن میشه، پنالتی هم شانس اورد دروازه بون اشتباه پرید وگرنه نه گوشه بود. نه محکم. اینقدری که این موقعیت داره شجاع خیلی زاده مهاجم بود الان 8گله بود.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر