فهرست
تمایل آسنسیو به تغییر شماره؛ به دنبال ۷؟
تمایل آسنسیو به تغییر شماره؛ به دنبال ۷؟

تمایل آسنسیو به تغییر شماره؛ به دنبال ۷؟

آی‌اسپورت- مارکو آسنسیو، ستاره جوان رئال مادرید در خصوص تمایل به تغییر شماره خود در آینده صحبت کرد. با جدایی کریستیانو رونالدو، بسیاری آسنسیو را وارث شماره ۷ رئال مادرید می‌دانستند اما این شماره در نهایت به ماریانو دیاز رسید و آسنسیو این تغییر را به آینده موکول می‌کند. آسنسیو گفت:

«من نمی‌خواهم دوران ورزشی خود را با پیراهن شماره ۲۰ به پایان برسانم. آیا می‌خواهم شماره خود را تغییر دهم؟ بله، اما باید ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. با یا بدون کریستیانو رونالدو، هدف من تغییری نکرده و می‌خواهم عضوی از تیم اصلی رئال مادرید باشم. شرایط تا کنون خوب بوده و من فصل را در شرایط مساعدی آغاز کرده‌ام.»

آسنسیو همچنین در مورد دوران موفق حضور خود در مایورکا و اسپانیول گفت:

«به رغم داشتن پیشنهادات خوب، من می‌خواستم در مایورکا باقی بمانم و این مرحله از پیشرفت خود را تکمیل کنم. من فکر می‌کردم می‌توانم در مایورکا یا دیگر تیم‌ها پیشرفت کنم و هدفم این بود که به تیم اصلی برسم که حالا این اتفاق افتاده است اما فشار در تیمی مانند رئال مادرید با مایورکا یک‌سان نیست.»

آسنسیو در مورد روزهای حضور خود در اسپانیول نیز گفت:

«سال خوبی بود زیرا من بازی می کردم و پیشرفت داشتم اما آنجا نیز نوع دیگری از فشار بر من وارد شد زیرا ما خیلی در خط حمله فعال نبودیم.»

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2018-09-13 01:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر