فهرست
قوانین سخت‌گیرانه‌ برای خرید خارجی‌ها
قوانین سخت‌گیرانه‌ برای خرید خارجی‌ها

قوانین سخت‌گیرانه‌ برای خرید خارجی‌ها

آی‌اسپورت- در گذشته‌ای نه چندان دور حضور خارجی‌ها در لیگ برتر هیچ ضابطه‌ای نداشت و همین موضوع منجر به حضور خارجی‌های بی کیفیت در تیم‌های لیگ برتری شد. اما چند سالی است که سازمان لیگ برتر قوانینی برای حضور بازیکنان خارجی در لیگ برتر وضع کرده که بازیکن در صورت احراز این شرایط می‌تواند با تیم‌های لیگ برتری قرارداد ببندد.

فریبرز محمود زاده، رییس کمیته نقل و انتقالات که خبرهای کمیته‌اش را در محتوای مصاحبه به خبرگزاری‌ها ارائه می‌دهد، در این باره می‌گوید: ممکن است این قوانین در آینده حضور خارجی‌ها در تیم‌های لیگ برتری را محدودتر کند و همه اینها به این خاطر است که جلوی حضور بازیکنان بی‌کیفیت در تیم‌های لیگ برتری را بگیریم.

در روزهای اخیر پاتوسی در ثبت قرارداد خود با استقلال دچار مشکل شده است. در حال حاضر بازیکن اهل آفریقا در صورتی می تواند با تیم های لیگ برتری قرارداد امضاء کند که در دو سال اخیر برای تیم امید یا تیم ملی کشورش بازی کرده باشد یا در یکی از لیگ‌های آمریکای جنوبی و اروپا ۱۰ بازی رسمی انجام داده باشد.

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-02-09 16:31:00
نظر دهید

۳ نظر
ازاد
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۴۵
معمولا هر بازیکن جدیدی استقلال بیاد بای دیفالت مشکل داره و بعد چندوقت با وساطت وزیر!! مشکل حل میشه تا مدیرای دست نشانده بیان و به هوادار بگن وزیر تلاششو کرد و اون جو وزیرپرسپولیسی که بوجود اومده تعدیل بشه، ولی واسه پرسپولیس محروم!! بهترینهای لیگ رو میخرن و بدون هیچ هیاهویی مجوز میدن و هیچوقتم این داستان‌ها نیست،. عوام شناسی این حکومت انصافا نوبره
۸ ۱
6
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۲۳
پرونده قتل هم باب دیفالته ایا؟! دوپینگ دسته جمعی چیه؟ عجب رویی دارین شما سنگ پاها
۱
.
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۴۷
همه بسیج شدن واسه ثبت بازیکن غیرقانونی کیسه البته اینا پرونده قتل و دوپینگ رو هم ماستمالی کردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر