فهرست
آرسنال ۱-۱ اتلتیکو مادرید؛ شام فرانسوی
آرسنال ۱-۱ اتلتیکو مادرید؛ شام فرانسوی

آرسنال ۱-۱ اتلتیکو مادرید؛ شام فرانسوی

آی‌اسپورت- در شبی که آرسنال فشار شدیدی به اتلتیکوی ده نفره آورد و می‌توانست گل‌های فراوانی بزند، سرانجام روی اشتباه مدافع فرانسوی آرسنال، مهاجام فرانسوی زهردار اتلتی گل تساوی را به ثمر رساند تا رویای دیدن مرد فرانسوی محبوب این روزها در فینال اروپایی خاکستری‌تر از قبل شود و ونگر روزهای سختی را سپری کند.

به نقل از نود در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، آرسنال در امارات لندن میزبان اتلتیکو بود. یاران ونگر با توپ پر بازی را شروع کردند و در همان ده دقیقه نخست به موقعیت‌های خوبی رسیدند ولی در باز کردن دروازه موفق نبودند. اتفاق مهم بازی اخراج ورسالیکو در دقیقه دهم مسابقه بود. او به فاصله هفت دقیقه دو کارت زرد گرفت تا اتلتیکو هشتاد دقیقه باقی‌مانده را ده نفره دنبال کند.

دقیقه ۱۴ شوک بعدی به میهمان وارد شد؛ سیمئونه به دلیل اعتراض به داور اخراج شد و مجبور شد کنار زمین را ترک کند. بعد از این اتفاقات، آرسنال به حملاتش ادامه داد. یاران ونگر به لطف امتیاز میزبانی و یک یار بیشتر توپ و میدان را در دست گرفتند و موقعیت‌های زیادی در نیمه نخست خلق کردند. یکی از بهترین فرصت‌های نیمه نخست نصیب ولبک شد که ضربه او در دقیقه ۲۳ توسط اوبلاک مهار شد. در ادامه هم آرسنالی ها در زدن گل ناکام بودند، در آن سمت هم گریزمن صاحب فرصت خوبی شد که واکنش خوب اوسپینا مانع گل‌زنی رقیب شد. نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یافت.

بعد از ادامه حملات در نیمه دوم، آرسنال بالاخره مزد برتری خود را گرفت. حرکت ترکیبی بازیکنان آرسنال در دقیقه ۶۱ با سانتر ویلشر و ضربه سر دیدنی لاکازت همراه شد تا بازی ۱-۰ شود. بعد از این گل آرسنال سیری‌ناپذیر به دروازه حریف حمله می‌برد تا به گل بعدی برسد. آنها چندین و چند موقعیت خوب دیگر خلق کردند که واکنش‌های خوب اوبلاک مانع گل‌زنی حریف شد. در نهایت اتفاق تلخ برای آرسنال و ونگر رقم خورد. دقیقه ۸۲ اشتباه کوشلینی با فرصت‌طلبی گریزمن همراه شد، موستافی هم جلوی دروازه لغزید تا بازی ۱-۱ شود و اتلتیکو ده نفره به گلی مهم برسد.

بعد از این گل باز هم آرسنال فرصت گل‌زنی داشت و رمزی می‌توانست در نقش ناجی ظاهر شود که اوبلاک یک بار دیگر با دست‌های چسب‌ناکش مانع شد. آرسنال حالا با این تساوی باید به استقبال بازی برگشت برود.

     
آی اسپورت
2018-04-27 01:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر