فهرست
برانکو پس از صعود؛ کارمان سخت است
برانکو پس از صعود؛ کارمان سخت است

برانکو پس از صعود؛ کارمان سخت است

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل بادران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، گفت: ما انتظار یک بازی سخت را داشتیم و همین‌طور هم شد، یک بازی محکم با میزبانی جنگنده و محکم.

به بازیکنانم گفته بودم فقط برد می‌خواهم
تا زمانی که نتیجه مساوی بود، انگیزه آنها بالاتر بود و اراده بالایی برای بردن داشتند. البته اگر گل سوم را آفساید نمی‌گرفتند، کارمان راحت‌تر می‌شد و با استرس کمتری بازی می‌کردیم. من به بازیکنانم گفته بودم، هر طور شده از شما برد می‌خواهم.

گرشاسبی صحبت‌های خوبی با مسئولان ریزه اسپور داشته است
آیا تیمش برای نیم‌فصل نقل‌وانتقالی خواهد داشت یا نه؟ من نمی‌دانم، آقای گرشاسبی در این پروسه‌ای که بوده، صحبت‌های خوب و موفقی در ترکیه با مسئولان باشگاه ریزه‌اسپور داشته است، اما همه چیز دست فیفاست.

تیم من 17، 18 بازیکن فیکس دارد
  آیا با نیمکت‌نشینی مسلمان و سیدجلال ریسک نکرده؟ نه ریسک نکردم، چون در همین تیمی که بازی کرد، بازیکنانی هستند که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده بودند. ما 11 بازیکن نداریم، بلکه 17، 18 بازیکن فیکس داریم.

برای تمدید قراردادم بحث تسویه حساب نبود
  گویا برای تمدید قراردادش با پرسپولیس اعلام کرده ابتدا با او تسویه حساب مالی صورت بگیرد: این چند وقت آقای گرشاسبی نبود و صحبت‌ها را برای تمدید قرارداد ادامه خواهیم داد. بحث تسویه حساب نبود و بحث شرایط فعلی تیم بوده است.

بادران قصد غافلگیری ما را داشت
  بازی پرهیجانی را انجام دادیم و انتظار این حریف جنگنده، محکم و با انگیزه را داشتیم که قصد غافلگیری ما را داشت. بازیکنان ما جایگاه‌شان را تثبیت کردند و کیفیت‌شان هم مناسب بود. می‌دانید که ما برنامه فشرده‌ای داریم و تنها چیزی که قبل از بازی به بازیکنانم گفتم، این بود که از شما برد می‌خواهم. بابت همین به آنها تبریک می‌گویم، چون به دور بعدی رفتیم و چهار روز بعد با صنعت نفت بازی داریم. در جام حذفی فقط مهم صعود است، چون مسابقات لیگ ادامه دارد و جای جبران وجود دارد، اما در جام حذفی این‌طور نیست.

کارمان سخت است اما دلایل زیادی برای امیدواری داریم
  در واکنش به این مسئله که تیم او در مرحله بعدی باید مقابل صنعت نفت به میدان برود: ما اهداف‌مان را دنبال کردیم. هم در لیگ قهرمانان و هم در جام حذفی و لیگ برنامه‌مان را اجرا کردیم. در لیگ قهرمانان به نیمه نهایی رسیدیم، در لیگ، قهرمان نیم‌فصل شدیم و اکنون هم به مرحله بعدی جام حذفی رفته‌ایم. بازی بعدی‌مان مقابل صنعت نفت هم سخت است و حتی مقابل بادران هم نگران بودیم که اتفاقی رخ بدهد که غافلگیر شویم. ما اهداف مشخصی داریم و کارمان سخت است، اما بازیکنان گسترده‌ای داشته و دلایل زیادی برای امیدواری داریم.

حتی یک لحظه هم بادران را دست‌کم نگرفتیم
  در پاسخ به این سؤال که گل نخوردن‌های پرسپولیس در لیگ به یک رکورد تبدیل شده است اما در جام حذفی این تیم از بادران گل خورد و آیا بازی کردن با یک هافبک دفاعی تأثیری داشت یا بازیکنانش بادران را دست‌کم گرفته بودند: ما حتی یک لحظه هم بادران را دست‌کم نگرفتیم. مربیان ما در دو بازی اخیر آنها به ورزشگاه رفتند و عملکردشان را مشاهده کردند. فیلم دو بازی دیگرشان را هم دیدیم. همه راه‌های نفوذ آنها و حتی از همان راهی که گل خوردیم را آنالیز کرده بودیم. شاید مواقعی بود که توپ به راحتی به آنها می‌رسید، اما یک لحظه هم بادران را دست‌کم نگرفتیم. ما با همین ترکیب مقابل الهلال، الاهلی و حتی دربی بازی کردیم.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-12-15 19:01:00
نظر دهید

۱ نظر
آنتی شومن
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۳
اصلا هم سخت نیست.هر جا که گیر کردید اورژانسی داوری تو صحنه حاضره.شما یه فرمون میرید تا فینال.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر