فهرست
سقوط ستاره جوان؛ افت سبایوس در مادرید
سقوط ستاره جوان؛ افت سبایوس در مادرید

سقوط ستاره جوان؛ افت سبایوس در مادرید

آی‌اسپورت- تابستان امسال بود که رئال در رقابت با بارسلونا توانست دنی سبایوس را با رقم 16.5 میلیون یورو به خدمت بگیرد. سبایوس به عنوان بهترین بازیکن زیر 21 ساله های اروپا و با امیدواری هایفراوان به رئال پیوست ولی پس از گذشت چند ماه، او به نیمکت نشینی دائمی تبدیل شده و در بازی قبلی رئال برابر لگانس، حضور تنها 29 ثانیه ای او در زمین، خبرساز شد.

سپتامبر گذشته زیدان به سبایوس در بازی مقابل آلاوس اعتماد کرد و از ابتدا به وی میدان داد. او در پیروزی 1-2 رئال، سه بار شوتزنی کرد و هر دو گل رئال نیز توسط او به ثبت رسید تا بهترین بازیکن میدان لقب بگیرد. سبایوس سپس بازی برابر ایبار، فوئن لابرادا و تاتنهام را تجربه کرد ولی نتوانست درخشش قبلی را تکرار کند. آخرین بازی او در لالیگا برای رئال تا پیش از چهارشنبه گذشته، به بازی با سویا در اواخر سال میلادی 2017 بر می گشت که رئال 5-0 پیروز شد. او سپس به مدت یک ماه مصدوم بود و پس از هفته ها، همین چهارشنبه اخیر برابر لگانس تنها 29 ثانیه فرصت حضور در میدان را پیدا کرد.

 سبایوس در این فصل تنها با 688 دقیقه حضور در میدان برای رئال، از این حیث تنها بالاتر از وایه خو قرار می گیرد؛ در حالی که 154 روز پیش و پس از حضوری فوق العاده برابر آلاوس، کمتر کسی تصور می کرد که چنین سرنوشتی در انتظار ستاره اهل سویا باشد.

 سبایوس امشب در فهرست 19 نفره رئال برای بازی با آلاوس حضور دارد و شاید تکرار درخشش برابر این تیم، البته در صورتی که زیدان به وی میدان بدهد، بتواند شرایط بسیار بد کنونی را برایش تغییر دهد.

     
آی اسپورت
2018-02-24 17:02:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر