فهرست
سوژه روز: علامت سوال های ترکیب تیم ملی
سوژه روز: علامت سوال های ترکیب تیم ملی

سوژه روز: علامت سوال های ترکیب تیم ملی

آی اسپورت – کارلوس کی روش علاقه خاصی به مرموز بودن تیمش دارد. او هیچوقت عادت ندارد دستش را تا دقیقه 90 رو کند و می خواهد از این طریق حریفش را شوکه کند. نمونه اش بازی مقابل چین که از میلاد محمدی در سمت چپ خط دفاعی استفاده کرد. حالا از اردوی تیم ملی خبر می رسد که او برای بازی با ازبکستان هم نقشه هایی کشیده است.
در نبود اشکان دژاگه، دست کی روش برای انتخاب بازیکن جانشین او باز است و نفرات زیادی می توانند در این پست بازی کنند اما گفته می شود که احتمال استفاده از سروش رفیعی جلوی ازبکستان بیشتر از سایر بازیکنان است. بازیکنی که کی روش علاقه زیادی به او دارد و آنقدر او را به اردو دعوت کرد تا آخر سر مجوز حضور این سرباز فوتبالیست در تیم ملی صادر شد. کی روش البته در اردوی قبلی روی نام سروش خط قرمز کشید تا این بازیکن را مجبور کند که خودش را به حدی برساند که بتواند در بین نفرات منتخب او باشد.

سروش رفیعی
سروش رفیعی و آندو


احسان حاج صفی هم یکی دیگر از علامت سئوالهای تیم ملی است. او جلوی چین بازی نکرد و برای اولین بار طی سالهای گذشته جایی در ترکیب اصلی نداشت اما حالا شاید با حضور محمدی در دفاع چپ کی روش تصمیم به استفاده از احسان در پست دیگری بگیرد. وینگر چپ پستی است که وحید امیری و مهدی طارمی نتوانسته اند در آن خودی نشان دهند و شاید حالا نوبت حاح صفی باشد که در این منطقه از زمین به میدان برود.

احسان حاج صفی
احسان حاج صفی در تمرین تیم ملی


روی کاغذ مرتضی پورعلی گنجی گزینه اصلی کی روش برای بازی کنار سید جلال در خط دفاعی است. او به مانند جام ملتها که به خوبی جای خالی پژمان منتظری را پر کرد، حالا هم باید در غیاب این مدافع مصدوم کنار سید جلال بازی کند. نکته جالب، اما قرار گرفتن نام محمد انصاری در بین مدافعان میانی تیم ملی است که نشان می دهد کی روش تصمیم به استفاده از شیوه برانکو در پرسپولیس گرفته. حالا پور علی گنجی یک رقیب جدی پیدا کرده که برتری اش به او، هماهنگی زیاد با سیدجلال در تمرینات پرسپولیس است.

محمد انصاری و مرتضی پورعلی گنجی
محمد انصاری و مرتضی پورعلی گنجی در تمرین تیم ملی

این گزارش را با علیرضا حقیقی به پایان می رسانیم. او در کنار دژاگه تنها بازیکن بدون تیم اردو محسوب می شود. علیرضا که زمانی گلر اصلی تیم ملی بود حالا از بیرون باید شاهد عملکرد قابل قبول بیرانوند در تمرینات تیم ملی باشد. البته حقیقی در اردو انگیزه زیادی دارد و می خواهد دوباره خودش را به کی روش تحمیل کند.

 

علیرضا حقیقی
علیرضا حقیقی در تمرین تیم ملی

 

 

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2016-10-03 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر