فهرست
کنفرانس نفت آبادان-ذوب‌آهن: معضل قرص و فحاشی!
کنفرانس نفت آبادان-ذوب‌آهن: معضل قرص و فحاشی!

کنفرانس نفت آبادان-ذوب‌آهن: معضل قرص و فحاشی!

آی‌اسپورت- صنعت نفت آبادان و ذوب آهن اصفهان در آبادان به تساوی 2-2 رسیدند. نشست خبری پایان بازی مربیان دو تیم را در ادامه می‌خوانید:

فراز کمالوند، مربی نفت: دست تک تک مردم را می‌بوسم که نود دقیقه تیم خود را تشویق کردند. شرمنده هستم که نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم. بعد از پنالتی دادن سخت بود به بازی برگردیم. خوشحالم در این شب‌ها شرمنده مردم نشدیم. اگر شیمبا پنالتی را گل کرده بود سه امتیاز را می‌گرفتیم. ما در این سه بازی مقابل تیم‌هایی موفق شدیم که ۹ گل به ما زدند. من از این حمایت و از این صمیمیتی که مردم دارند، خوشحالم. آن‌ها در این دو ماه یک انتقاد کوچک از من نکردند. من باید پاسخ این اعتماد را بدهم. اگر فشار برداشته نشود، نمی‌توانم کار کنم. روزی 5 ،6 قرص می‌خورم. هر کسی یک توانی دارد. شش کیلو کاهش وزن داشتم. نمی‌توانم همه کارها را انجام دهم. به هر صورت فشار روی من زیاد است.

امیر قلعه‌نویی، سرمربی ذوب آهن: بازی زیبایی بود اما متاسفم که هر چقدر بازی در زمین خوب بود بیرون از زمین الفاظی به کار بردند که زیبنده نبود. شما وظیفه دارید انعکاس دهید. هیچکس ناموسش را از سر راه نیاورده است. 90 دقیقه به ما و ناموس داور فحاشی شده است. هم حریف و هم ما می‌توانستیم گل سوم را هم بزنیم، اما عکس العمل‌های خوب دروازه‌بان نفت و همچنین اشتباهات عجیب و بچه‌گانه دفاع ما باعث شد بازی مساوی شود.

     
آی اسپورت
2017-08-23 00:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر