فهرست
ادعای عموری؛ شفر گفت من را بزنند!
ادعای عموری؛ شفر گفت من را بزنند!

ادعای عموری؛ شفر گفت من را بزنند!

آی اسپورت – عمر عبدالرحمان ستاره تیم العین بعد از بازی شب گذشته در مقابل استقلال که به تساوی یک بر یک انجامید ادعای عجیبی را مطرح کرده است. عمر که با لقب عموری شناخته می‌شود گفت: «من شنیدم وینفرد شفر سرمربی استقلال به بازیکنانش می‌گفت شماره ۱۰ العین یعنی من را بزنید!»

مشخص نیست این ادعای عموری چقدر صحت دارد اما این حرف‌ها می‌تواند به ادامه درگیری و جنجال میان دو باشگاه دامن بزند. او در شرایطی این صحبت‌ها را مطرح می‌کند که شفر تجربه همکاری با او را در کارنامه خود دارد و در العین به عنوان سرمربی حضور داشته.

در دیدار استقلال برابر العین تنها فرشید اسماعیلی با کارت زرد داور جریمه شد که این بازیکن نیز به دلیل خطا روی دروازه‌بان حریف جریمه شد و هیچ بازیکنی از استقلال با انجام خطا، برای متوقف کردن یا ترساندن این بازیکن در زمین از سوی داور جریمه نشد. عموری در نیمه دوم هم به داور مسابقه در یک صحنه به این موضوع اعتراض کرد که فرشید باقری 5 مرتبه روی او خطا کرده اما هیچ کارت زردی دریافت نکرده تا مشخص شود او از خطاهای بازیکنان استقلال بسیار کلافه بوده.

۵ ۹  
آی اسپورت
2018-03-13 11:17:00
نظر دهید

۹ نظر
Hasan
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۲۹
کلا بازی استقلال همینه الان بهترین تاکتیک لیگ ایران خطا روی حریفه که مهمترین تاکتیک برای کنترل تیم قوی تر هست
+
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۲۶
استقلال تاکتیک دیگه ای هم داره که بلافاصله بعد از گل زدن میره تو کار دفاع اتوبوسی حتی تو ازادی و جلوی هوادارای خودش
مهرداد
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۵۵
این نظر نشون می ده که اثرات باخت در دربی می تونه بیشتر از دوهفته دوام بیاره
۸
رضا
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۴۷
نمی دونم کی گفته بازیکن خوبه ؟ غیر اینکه ۱۰ تا توپ لو داد کلا از لحاظ جسمی خیلی ضعیفه .همین ضعیف بودنش باعث میشه تا یکی میخوره بش می خوره زمین .کلا تمارض کردن تو ذاتشه.
۷ ۳
666
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۳۹
همون ضربه ای که به تیردروازه زد معلوم بود چقدر بازیکن خوبیه!
۶
مهدی
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۱۶
اگر شما فهم فوتبال داشتی این حرف رو نمیزدی. با اختلاف زیاد بهترین بازیکن آسیا هست و از همه بازیکنای کره ای و ژاپنی و ...که تو اروپا هم بازی میکنن بهتره.اگر 10 تا پلی میکر خوب تو دنیا داشته باشیم یکیش عموریه...
۶
محسن
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۴۱
با استدلال جنابعالی می شود نتیجه گرفت مسی هم خوب نیست چون جثه ای کوچک دارد . عمر عبدالرحمن بدون شک بهترین بازیکن آسیاست با فاصله بسیار از بقیه. لطفا حس مسخره ملی گرایی بی منطق مثل آقای فنایی که اشتباه عجیب داور دیشب در اعلام پنالتی به سود استقلال را با اصرار زیاد میخواست توجیه کند، را قاطی یک بازی فوتبال نکنید. به حق و منصفانه عموری برتر از تمام فوتبالیست های آسیاست و ایم مسئله هیچ ربطی به جثه کوچک و نحیف ایشان ندارد. از دیدن فوتبالش فقط باید لذت برد بدون توجه به ملیتش
۲
اشکان
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۴۳
آخه تو زدن داری بنجل؟
۲
آنتی شومن
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۰۵
حالا نه اینکه تو مارادونا تشریف داری.اگه بازیکن های استقلال تو اون بازی بد با نتیجه شش گل نمی باختن تو الان اینقدر فیس فیس نمی کردی.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر