فهرست
.... و این حسینی عصبانی
.... و این حسینی عصبانی

.... و این حسینی عصبانی

آی اسپورت – اینطور که به نظر می رسد ورزشگاه خانگی پارس جنوبی برای گلرهای استقلال اصلا خوش یمن نیست. فصل گذشته لبخند مهدی رحمتی روی نیمکت تیمش در بازی مقابل پارس سوژه‎ای برای اخراج موقت او از استقلال شد و حالا حسین حسینی در جم حاشیه‌‎ساز شده. آنطور که رسانه‎ها نوشته‎اند گلر جوان استقلال وقتی متوجه شده در بازی با پارس جایی در ترکیب استقلال ندارد ناراحتی‎اش را کاملا بروز داده و جدا از اینکه هنگام گرم کردن ترجیح داده با رحمتی روبرو نشود، عصبانیتش را سر یک هوادار استقلال هم خالی کرده و او را هل داده.

نیمکت ذخیره های استقلال در بازی با پارس جنوبی
نیمکت ذخیره های استقلال در بازی با پارس جنوبی

در عکسی که عکاس سایت باشگاه استقلال از نیمکت ذخیره‎های تیم منتشر کرده هیچ خبری از حسینی نیست ضمن آنکه دیروز دو کانال تلگرامی نزدیک به باشگاه پرسپولیس فیلمی از برخورد عجیب حسینی با هواداران استقلال در جم هم منتشر کردند که نشان می‎داد او شدیدا عصبانی است و باید دید شفر چگونه حاشیه جدید تیمش را مدیریت خواهد کرد.

۱۵ ۶  
آی اسپورت
2018-08-17 11:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
حرف حساب
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۷
شفر؟؟؟ مگه برانکو که برخورد کنه؟؟ اولش که کلا تکذیب میکنند بعدش هم میاد تو تمرین میبرش یه گوشه بهش میگه بزودی فیکس میشی! همین! البته همه میدونند که برانکو یک مربی مدارا کننده و بازیکن سالاره!!!!!! فقط کیروششششش!
سعید از خوزستان(ملاشیه)
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۳۶
این که چیز خاصی نیست. الان وزیر پرسپولیسی دستور میده 15 میلیارد دیگه بهشون بدن تا برن دروازبان بخرن
محمود
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۸
اگه اینکار رو یکی از دروازبانهای پرسپولیس کرده بود الان اشکریز 200 خط تو قسمت توییت قلم فرسایی میکرد درباره لزوم برخورد با بازیکن سالاری و اشاراتی هم به جان لنون، پل مک کارتنی و پیتر گابرییل میکرد و در نهایت نتیجه میگرفت که چون وزیر ورزش پرسپولیسیه تو پرسپولیس با بازیکنها برخورد نمیشه
حسین
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۲
خنده دار اینجا است که یه عده میگفتن حسینی باید دروازه بان ما تو جام جهانی باشه. حسینی تو رفتارش تعادل نداره و اینو چند بار نشون داده. از گریه کردنش تو بازی با العین بگیرید تا لگد زدن به زمین تو فصل پیش به خاطر کارت زرد گرفتن
حمید
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۹
بازیکن پرسپولیس رو به خاطر بد رفتاری با تماشاگر 6 ماه محروم کردن. ببنیم اینبار چیکار می کنن.
2
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۱
شفر ادم ترسو و حقیریه سریع فیکسش میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر