فهرست
درخواست ۱۱ میلیاردی یحیی از پرسپولیس
درخواست ۱۱ میلیاردی یحیی از پرسپولیس

درخواست ۱۱ میلیاردی یحیی از پرسپولیس

آی اسپورت - چند روزی است مطالبی درباره درخواست ۱۰ میلیاردی یحیی گل‌محمدی برای فصل آینده مطرح می‌شود اما در این باره قصه چیز دیگری است. در این باره یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که یحیی گل‌محمدی پس از حل شدن سوتفاهماتش با باشگاه پرسپولیس، به این باشگاه اعلام کرده تا قراردادش را یک سال دیگر تمدید کنند و از آن جایی که مبلغ قرارداد فصل آینده این مربی ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است از باشگاه خواسته تا به اندازه همین مبلغ برای فصل آینده نیز دستمزد تعیین شود. یعنی در واقع برای دو سال، گل‌محمدی ۱۱ میلیارد تومان دریافتی داشته باشد. البته در کنار این درخواست یحیی گل محمدی برنامه دو ساله به باشگاه ارائه کرده که قصد دارد با اجرای آن، موفقیت‌های پرسپولیس را ادامه دهد. البته مطالبات گل‌محمدی از فصل گذشته هنوز به طور کامل پرداخت نشده که این موضوع با ناراحتی سرمربی پرسپولیس همراه بوده است. 

 

ایسنا 

 

 

  ۲  
آی اسپورت
2020-09-12 14:45:00
نظر دهید

۲ نظر
رضا
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹، ۱۷:۵۷
اگر قهرمان اسیا شدید ۱۰۰ میلیارد بش بدید .حیف پول که بدن به بازیکن ها و مربیا ایرانی فقط تو ایران برا هم کری میخونن از مرز که رد میشن موش میشن .
۲
بیگدلی
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹، ۱۹:۲۰
به هیچ عنوان آقای گل محمدی و هیچ مربی ایرانی دیگه ای چنین ارزشی نداره ، بعدشم جناب آقای گل محمدی چه موفقیتی تا حالا داشته . که که ارزشش نزدیک 500 هزار دلار باشه .
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر