فهرست
منصوریان: آندو و جپاروف را می‌خواهیم
منصوریان: آندو و جپاروف را می‌خواهیم

منصوریان: آندو و جپاروف را می‌خواهیم

آی اسپورت - امروز علیرضا منصوریان در نشست خبری خود حرف‌های متفاوتی زد. صحبت‌های او بیشتر درباره نقل و انتقالات و البته تمرین پرحرف و حدیث دیروز تیمش در ورزشگاه تختی بود.

 با تیمی جوان به میدان می‌رویم

سعی می‌کنیم با شکل و شمال یک تیم جوان و با دو بازیکن باتجربه به میدان برویم و بازی خوبی به نمایش بگذاریم. خداراشکر محرومی نداریم. اما زمین تمرین ما به علت سرمای هوا دچار مشکل شده است. هرجا گشتیم زمین خوب پیدا نکردیم. از مسوولان ورزشگاه آزادی تشکر می‌کنم که شرایط تمرین ما را مهیا کردند.

آندو و جپاروف را می‌خواهیم

آرش افشین از جمع ما جدا شد. امروز هم میثم مجیدی و امین حاج‌محمدی در اختیار باشگاه قرار داده شدند فعلا خروجی دیگری نداریم. باید به ورودی‌ها نگاه کنیم. صددرصد روی آندو تیموریان و جپاروف نظر داریم و می‌خواهیم به آنها به توافق برسیم و جذب‌شان کنیم. آندو می‌خواهد برگردد تا هم خودش را اثبات کند و به تیم ملی برگردد و هم اینکه بتواند به استقلال کمک کند.

ممنوع‌الخروج‌های ما بیش از 10 نفرند

ممنوع‌الخروج‌های ما 10 نفر نیستند بلکه بیشتر از 10 نفر هستند. مشکلاتی از این قبیل داریم و باید حل و فصل شود. خودم را مثال می‌زنم که به کسی برنخورد سال گذشته یک هزارتومانی پول نگرفتم اما سازمان مالیاتی فقط من را می‌شناسد. حالا باید 20، 30 درصد هم مالیات بدهم بابت پولی که نگرفته‌ام. به دنبال این هستیم تا پول‌مان را زنده کنیم. زمانی که به من نوعی پول می‌دهند پول مالیاتش را هم پرداخت خواهند کرد. آنجا سیستم دلالی و سیاه‌بازی دیگر وجود ندارد. دیگر در این صورت ممنوع‌الخروج نمی‌کنند. باید با این فضا مبارزه کنیم.

دایی حق دارد ناراحت باشد

به دایی حق می‌دهم که ناراحت باشد. ما در طول سال فقط دو بار در ورزشگاه تختی حاضر می‌شویم. دیروز 45 دقیقه آنجا تمرین کردیم. من از نحوه گرفتن زمین در آنجا بی‌اطلاع هستم.

تجمع‌کنندگان را نمی‌شناسم

من تاکنون این افراد را ندیده بودم. ما بر سر تمرین با هواداران راحت هستیم. قسمت مثبت این مساله را به فال نیک می‌گیرم اما چه مثبت و چه منفی آقای افتخاری گفتند که مهم این است که روند روبه رشدی داشته باشد اگر کسی استقلال را دوست دارد باید برای این تیم آرامش ایجاد کند.

 

۱    
آی اسپورت
2017-01-11 15:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر