فهرست
تنها نیمه‌ای که پرسپولیس ده نفره نبود!
تنها نیمه‌ای که پرسپولیس ده نفره نبود!

تنها نیمه‌ای که پرسپولیس ده نفره نبود!

آی‌اسپورت- نیمه دوم دیدار با سیاه‌جامگان، تنها مسابقه‌ای بود که پرسپولیس در این فصل ده نفره نبود. بالاخره بعد از 1300 دقیقه محسن ربیع‌خواه از ترکیب پرسپولیس خارج شد و این تنها نیمه‌ای بود که یازده بازیکن پرسپولیس، غیر از ربیع‌خواه انتخاب شده بودند.

پرسپولیس در بازی با سیاه‌جامگان مثل همه دیدارهای قبلی چهار دفاع‌اش شامل حسین ماهینی، محمد انصاری، سیدجلال حسینی و محسن ربیع‌خواه بود. البته به غیر از بازی با ماشین‌سازی که انصاری به دلیل محرومیت حضور نداشت و رضاییان به ترکیب دفاعی اضافه شده بود. اما در نیمه دوم اتفاقی که سکوها منتظرش بودند رخ داد و ربیع‌خواه از ترکیب خارج شد. مدت‌ها بود هواداران علاقمند بودند که به ترکیب چهار دفاع شامل رضاییان-حسینی-انصاری-ماهینی برسند. ولی به قولی بازی واقعی فوتبال شبیه به پلی‌استیشن نبود که خیلی سریع این تغییر رخ دهد. برانکو هم مجبور بود در واکنش به انتقادات، از دست نزدن به ترکیب تیم برنده‌اش بگوید. ولی چه کسی بود که حرف برانکو را باور کند.

در اولین دیداری که پس از تنبیه کامل رضاییان، پرسپولیس با خاطری جمع نیمه دوم را شروع کرد، پروفسور هم دست به چینش دفاعی‌اش زد. او هم مانند بقیه این قلقلک را حس کرد که چهار دفاع برترش را درون زمین بفرستد.

حالا با این اتفاق جایگاه محمد انصاری هم محکم‌تر شد. کارلوس کی‌روش هم به انصاری نگاه ویژه‌ای دارد و با ادامه این روند شاید پژمان منتظری به دفاع راست منتقل شود تا دو دفاع مرکزی‌اش شامل محمد انصاری و مرتضی پورعلی‌گنجی شود. حتی ماهینی هم با این انتخاب شانس حضور در دفاع چپ را پیدا کرده است. رقابتی که بین او و میلاد محمدی شکل می‌گیرد.

۷ ۸  
آی اسپورت
2016-12-24 18:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
مصطفی
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۳۴
این همه مطلب انتقادی علیه ربیع خواه واقعا غیرطبیعیه.
محمد
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۱
غیر طبیعی نیست،واقعا سمت چپ فلج،تو حمله که اصلا نیست،تو دفاع هم حریفا بیشتر از سمت اون حمله می کنن ولی خدایی یکی دو تا سوتی بیشتر نداده،از حاتمی و نورمحمدی خیلی بهتر
۴
منتقد
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۱۷
واقعا مملکت خوشکل پسندی هستیم....خجالت بکشید ....جمع کنید بابا .. من که پرسپولیسی هستم ماهینی و ربیع خواه رو در یه سطح دیدم
۳
P71
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۴۰
در افتضاح بودن استاد ربیع خواه! هیچ شکی نیست. ولی خب ای کاش بلای خالقی فر سرش نیاد و خودش از پرسپولیس بره! آدما باید برای خودشون ارزش قائل بشن!
۱
مهدی
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۲۱
پرسپولیس تو بازی با سیاه جامگان با حضور ربیع خواه 2 گل زد و بدون حضور ربیع خواه 1 گل! همین جواب دندان شکنی به حرفهای یاوه شماست
۳ ۱
vahid
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۱۵
فامیل ربیع خواهی ، نه ؟؟
۱
Mehr
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۳۹
این که ربیع‌خواه یه مدافع چپ کامل نبود درست، تو حملات پرسپولیس از جناح چپ هم نقشی نداشته، و حتی تو چندتا از گل‌هایی که پرسپولیس خورد هم نقش داشت! اما ببینید پرسپولیس کلا چندتا گل خورده؟!!! خب با این آمار، این حجم از انتقادات واقعا ناجوانمردانه‌است. مخصوصا برا بازیکنی که سال پیش تو دسته یک بازی می‌کرده. و البته فراموش نکنیم جایگزین قابل توجهی هم نداره. ماهینی دفاع راست تخصصیه. آرام‌طبع هم بعد از مصدومیت نتونسته به شرایط خوبش برگرده و استفاده ازش ریسکی بوده که برانکو حاضر به انجامش نبوده. انتقاد باید سازنده باشه، نه صرفا تخریبی.
۳
مجتبی فرد
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۵۱
حالا که به استدلال‌های الکیه بذار یکی هم من بگم:
تو نیمه‌ای که ربیع‌خواه بود پرسپولیس دو هیچ برد ولی تو نیمه‌ای که نبود یک هیچ، پس ربیع‌خواه بهتر ماهینیه.
...
می‌بینید به همین راحتی، به همین پوچی، به همین بی‌سوادی.
پشت کامپیوتر نشستن و ترکیب چیدن، راحت‌ترین کار دنیاست.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر